!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Taneční škola Eso v Brně
Zážitky

Taneční škola Eso v Brně

Taneční škola Eso je moderní taneční centrum postavené na tradičních hodnotách. Naším posláním je srozumitelné předávání tanečního umění našim klientům nejen za pomoci pozitivního a citlivého individuálního přístupu.
Tanec předáváme s filozofií "méně je více", tedy raději méně figur a dobře, než více figur a nedobře, jak je tomu pravidlem v ostatních tanečních školách. Ve velkých sálech máme malé skupinky tanečních párů vedené dvěma zkušenými lektory, ne jen lektorem a pomocníkem.

Patříte-li mezi LGBT+, nebudeme pro vás vypisovat žádné segregované taneční kurzy. Pokud jste partneři stejného pohlaví a chcete spolu tancovat, přihlaste se do jakéhokoliv vybraného kurzu. Domluvíme se, kdo z vás bude “leader” a “follower” a budete v pohodě tančit spolu s ostatními páry.

Tančí se v malých skupinkách. Budou se Vám věnovat 2 zkušení lektoři. Všechny kurzy vedeme se speciální individuální péčí.

A jaké tance se v Esu naučíte? I ten nejzákladnější kurz obsahuje figury pro blues, waltz, tango, valčík, foxtrot, quickstep, čaču, jive, polku, mambo, slowrock a další. Získáte dobrou jisotu v tanci a časem budete bezva společníci na plesech a dalších tanečních akcích. Věříme, že po absolvování našich kurzů se mnozí z vás budou tanečnímu sportu věnovat dále soutěžně nebo třeba jen rekreačně v naší tančírně Eso Original.

Kurzy zahrnují 8 lekcí po hodině a půl (čistého času, tančíme bez přestávky oproti jiným tanečním školám) a je pro jednu osobu. Přijďte již v párech. Pokud tanečního partnera nebo partnerku teprve hledáte, zkuste využít naší taneční inzerce. Oblečte se "lehce společensky", pohodlně a příjemně, obleky a večerní róby nejsou třeba. Pánům doporučujeme kalhoty a košili doplněnou kravatou, dámám například kalhoty či sukni s halenkou. Rifle nejsou vhodné.
Zobrazit více

Provozovatel

Taneční škola Eso & Taneční klub Eso z. s.

Jana Babáka 2733
Královo Pole
612 00 Brno
Tel.:
+420 776 746 372
Email:
jindrich.vlacil@t...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.tanec...
GPS:
49,216527 16,588171
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Šelepka

Šelepka

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava