Úvod > Co chcete dělat? > Taneční Klub Rytmus Bakov nad Jizerou

Taneční Klub Rytmus Bakov nad Jizerou

Životní styl
S námi se tančit naučíte! Taneční kurzy pro děti, dospělé, sólo ženy, maminky s dětmi, svatební tanec, taneční pro dospělé, přípravka pro sportovní tanec.
Máte zájem naučit se tančit? Pak můžete vyzkoušet taneční kurzy pro všechny věkové kategorie!

Nabízíme kurzy pro ženy Latino Ladies, které jsou určené pro jednotlivkyně. Na našich kurzech partnera nepotřebujete. Soustřeďte se na sebe. Maminky můžou vyzkoušet kurzy Latino Mums určené pro maminky s miminky v šátku či nosiči. Získejte zpět formu tancem! Pokud už se Vaše miminko nechce nosit v šátku vyzkoušejte Mimi & Mama Dance tanečky pro rodiče s nejmenšími dětmi od 1,5 do 3 let.

Pro Vaše děti jsme připravili kurzy plné zábavy, her a tance. Naučí se základům latinskoamerických a standardních tanců, koordinaci celého těla a rytmice hudby. Pro nejmenší vedeme kurzy Mimi & Mama Dance (1,5 - 3 roky s rodiči) a Mini Dance (4-6 let), pro děti Dance 4 Kids (6-10 let) a pro mládež Dance 4 Teens (11-15 let).

Pro páry jsme připravili taneční pro dospělé v pohodové taneční atmosféře, kdy se naučíte základní i pokročilé variace do standardních a latinskoamerických tanců a nemusíte v obleku.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Restaurace Skála v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj
Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Hotel Malý Pivovar v Klášteru Hradiště nad Jizerou

Klášter Hradiště nad Jizerou, Český ráj
Restaurace U Kvapilů

Restaurace U Kvapilů

Mnichovo Hradiště, Český ráj