Úvod > Co chcete dělat? > Tandemové seskoky v Mostě ze šesti kilometrů nad zemí
Letní sporty

Tandemové seskoky v Mostě ze šesti kilometrů nad zemí

"Tyjo, tak to je výzva! To chci" – takhle reaguje většina milovníků parašutismu, když zjistí, že jsme začali skákat šesti kilometrů nad zemí! A mají k tomu dobrý důvod: Ještě delší volný pád, ještě lepší výhledy, prostě uplně ten nejvíc zážitek, co jde.
Pokud už jste absolvovali seskok ze 4000 metrů, tak tohle musíte zažít také, protože oproti šestce jsou čtyři kilometry jako skákat ze skokánku do bazénu. A co vy všichni, kteří jste zatím nikdy neskákali? Myslíte si, že by to na vás bylo moc? No, možná máte pravdu.. je to fakt moc! Právě pro vás je tady i klasický tandemový seskok, když teda myslíte... Ale garantujeme vám, že pro seskok ze 6000 metrů se pak vrátíte. Protože tandem si prostě zamilujete na první dobrou.

Tandemové seskoky padákem jsou unikátní, nevšední a nejsnadnější způsob jak zažít fantastický adrenalinový pocit spojený s výskokem z letadla ve výšce až 6000m nad zemí. Jedná se nejen originální zážitek pro muže i ženy všech věkových skupin (od 15 do 100 let) s maximální vahou 95 kg, ale prostřednicvím dárkového certifikátu může být i vhodným dárkem, na který se nezapomíná. Zažijte neuvěřitelný adrenalinový zážitek!

Nepopíratelnou výhodou tandemových seskoků je skutečnost, že abyste mohli seskok uskutečnit, nepotřebujete žádnou zdravotní prohlídku! Už tato skutečnost jednoznačně svědčí o bezpečnosti tohoto adrenalinového zážitku. S trochou nadsázky se dá říci, že cesta na letiště je nebezpečnější. Seskok si rezervujete a termín si domluvíte přímo u nás.
 

Jak probíhají tandemové seskoky?

Vše probíhá v základu stejně jako u klasického tandemového seskoku ze 4000 metrů. Po příchodu na letiště se vás ujme zkušený tandem pilot, který s vámi uskuteční krátkou pozemní přípravu zaměřenou na průběh tandemového seskoku. Následně nastoupíte do letounu PAC 750XL a začnete stoupat vzhůru. Když už si začnete říkat, že už by to asi stačilo, tak budete teprve ve 4000 m, ale tady my nekončíme. Nasadíme kyslík a letíme ještě výš. Až do 6000 metrů, jako jediní v ČR a s pravidelnými termíny.

Celkem zabere let letadlem cca 25-35 minut vyhlídkového letu. Poté spolu se svým tandem pilotem vyskočíte za svým jedinečným zážitkem. Čeká na vás tandemový seskok s volným pádem při rychlosti přes 200 km/h, otevření padáku v cca 1500 m, let na padáku (vyzkoušíte si jej i řídit) a bezpečné přistání zpět na zemi.

 

Provozovatel

SkyWalkers

Letiště Most
434 01 Most
Tel.:
+420 602 325 395
Email:
info@muj-seskok.cz
WWW:
https://www.muj-s...
GPS:
50,524997 13,683053
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Most
 

Vstupné

Poznámka:Seskok 6000 m: 6 900; seskok 4000 m: 4 600 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí