!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Tandemové seskoky a samostatné seskoky padákem ze 4000 metrů v Mostě

Tandemové seskoky a samostatné seskoky padákem ze 4000 metrů v Mostě

Letní sporty
Tandemový seskok je ten nejjednodušší způsob, jak si skočit z letadla. Nejsnadnější způsob jak prožít volný pád z výšky 4000 metrů to je tandemový seskok. Tandemový seskok nově v lokalitách na letišti Most, Příbram, Kolín, České Budějovice, Prostějov, Kunovice.
Neskáčete sami, ale s tandempilotem. Máte na sobě speciální postroj, kterým si vás tandempilot v letadle připoutá k svému postroji s padákem. Nabízíme tandemové seskoky a samostatné seskoky padákem až ze 4000 metrů se záznamem na DVD. Máte možnost objednat darovací poukaz na tandemový seskok s originálním přáním. Seskoky provádíme vlastním výsadkovým letounem PAC 750XL. Dále nabízíme firemní akce a propagační seskoky, kursy parašutismu a výcvik AFF. Areál pro cyklistiku, výlety, volný čas a vyhlídkové lety na letišti v Mostě.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Severozápadní Čechy
Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Severozápadní Čechy
Restaurace Severka Most

Restaurace Severka Most

Most, Severozápadní Čechy