Úvod > Co chcete dělat? > Táborová základna Březina na ostrově

Táborová základna Březina na ostrově

Zážitky
Areál je umístěn na ostrově u obce Březina nedaleko Zruče nad Sázavou na vlastním uzavřeném pozemku. Vstup k řece z vlastního pozemku. Vhodné koupání pro plavce i malé děti. Ubytování ve 40 chatkách, plně vybavená kuchyň, sprchy, splachovací WC, hřiště. Vhodné i pro víkendové oslavy a svatby.
Chatkový areál je obklopen lesy a nachází se na řece Sázavě, 6 km od Zruče nad Sázavou. Obrovskou devizou areálu je umístění na ostrově, což je velmi praktické z hlediska přístupu cizích osob. Přístup je po mostku (přejede po něm i autobus). Z jedné strany obtéká ostrov přirozené koryto řeky Sázavy z druhé kanál náhonu pro bývalý mlýn. Přímo z tábora je po schůdkách přístup k jezu, který je bezpečný a vhodný pro koupání i nejmenších dětí. Celý ostrov o rozloze cca 14.000 m² je v našem vlastnictví a nehrozí tedy žádné problémy s dalšími osobami. Není zde ani žádný pivní stánek, což by mohlo přitahovat konzumenty nápojů. V našem vlastnictví a pro tábor slouží i lodě (3 x pramice), které jsou oblíbeným doplňkem táborového programu na 2 km klidné vodě nad jezem. Součástí areálu je i fotbalové hřiště, volejbalové hřiště a stolní tenis. 3 minuty od tábora je vlaková zastávka “Posázavského Pacifiku“ což je výhodou pro uskutečňování výletů v okolí (hrad Český Šternberk, klášter v Sázavě, Zruč n/S., Ledeč n/S., pivovar v Kácově, Kutná Hora a další). Areál se skládá ze 40 patrových 5-lůžkových chatek, vybavené kuchyně (včetně nádobí) s prostornou jídelnou 150 m2, velkou klubovnou a krytou terasou, budovou pro vedení tábora a nemocné, dalšími ubytovacími buňkami a sociálním zařízením.

Náš areál je z hlediska kapacity a ceny zaměřen spíše na větší skupiny – v rozmezí cca 60-150 osob (celková lůžková kapacita je přes 200). Ovšem tento rozsah nevylučuje možnost využití pro menší skupiny (individuelní domluva je často možná). Není to zásadní problém kapacitní, ale spíše finanční. Ovšem i ten jsme schopni řešit případným snížení pevné částky za ubytování a zmenšení (po domluvě) kapacity areálu. Podle dohody budete v areálu buď sami v kombinaci s jinou skupinou, pokud to bude v zájmu ubytovaných. To vše ovšem platí jen pro prázdninové termíny. V termínech mimo prázdniny a o víkendech je to jedno a tím vám vlastně nabízíme možnosti školení vedoucích, srazy, víkendy s dětmi atd. Vhodné je využití areálu také pro soukromé oslavy – např. svatby, kdy platíte poze jednorázovou částku za pronájem a nezáleží na počtu účastníků.

Areál pronajímáme bez stravování - preferuje většina nájemců z hlediska ceny a lepší kontroly nad rozsahem stravy anebo včetně stravování. Možné jsou obě varianty kombinovat s tím, že jídlo necháme dovážet a vy ho budete vydávat, popřípadě si sami zajišťovat pouze snídaně a svačiny. V případě, že máte zájem o využití areálu, ať už v jakémkoliv termínu, napište a my vás budeme kontaktovat. Turnusy jsou zpravidla po 14 dnech – délku pronájmu lze po dohodě i upravit.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
1.6.
31.12.
Seva Noemova archa

Seva Noemova archa

Zruč nad Sázavou, Střední Čechy
29.8.
Hradozámecká noc ve Zruči nad Sázavou

Hradozámecká noc ve Zruči nad Sázavou

Zruč nad Sázavou, Střední Čechy
29.11.
Předvánoční jarmark ve Zručském dvoře

Předvánoční jarmark ve Zručském dvoře

Zruč nad Sázavou, Střední Čechy
27.6.
28.8.
Letní sezóna - výstava

Letní sezóna - výstava

Zruč nad Sázavou, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Pod Mostem v Kácově

Kemp Pod Mostem v Kácově

Kácov, Střední Čechy
Pivovar Hubertus Kácov

Pivovar Hubertus Kácov

Kácov, Střední Čechy
Hotel a sportovní středisko Kácov

Hotel a sportovní středisko Kácov

Kácov, Střední Čechy
Zámecký pivovar Zbraslavice

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zbraslavice, Střední Čechy