Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Survive Bungee Jumping – pořádání sportovního programu
Zážitky

Survive Bungee Jumping – pořádání sportovního programu

Organizujeme sportovní soutěže, teambuilding, firemní akce, doprovodné programy, road show. V naší nabídce je elektrické rodeo, laserová střelnice, horolezecká stěna, aerotrim, střelba z luku, kuše, revolveru a spoustu dalších aktivit.
Naše firma vznikla v roce 1995, kdy jsme se zabývali provozováním bungee jumpingu pro veřejnost. Proto i název naší společnosti Survive bungee jumping. Postupem času jsme naši nabídku rozšířili o další aktivity. A přestože dnes již jumping není naší prioritou, název společnosti jsme ponechali. Již několik let technicky a organizačně zajišťujeme akce sportovního i zábavného charakteru pro děti i dospělé, pro malé i velké skupiny, různé náročnosti.

V naší nabídce, kterou jsme rozdělili do několika kategorií, najdete mnoho zajímavých disciplín s různými variantami a stupni obtížnosti. Díky tomu vám můžeme připravit zajímavý program odpovídající vašim přáním a možnostem. Naše aktivity, které ve většině případů nenabízíme zprostředkovaně, můžete využít jako doprovodný program na firemních či předváděcích akcích a dětských dnech nebo na vytvoření soutěží v rámci indooru a outdooru. Zvláštní kategorií je teambuilding, jehož program je zaměřen na rozvíjení týmové spolupráce, prohloubení komunikace, překonání strachu a poznání sebe sama i aktivní odpočinek a rozvoj kreativity. Na vaši žádost vám zpracujeme konkrétní program dle vašich představ a s cenovou rozvahou. U všech realizovaných zakázek vám zajišťujeme profesionalitu, dynamičnost a spolehlivost, samozřejmě s důrazem na bezpečnost účastníků.

Vyzkoušejte něco jiného! Bungee running – soutěžní disciplína, kdy se běžící závodník snaží co nejvíce napnout bunge cord, který má připoutaný za zády a dosáhnout stanovené mety. Bungee swimming – jako bungee running, ale ve vodě.


Naše aktivity:

 • Laserová střelnice
 • Siloměr HAMMER – zábavné zařízení na měření síly
 • Rodeo Elektrický simulátor s kruhovou nafukovací matrací.
 • Aerotrim Je to trenažér, skládající se ze tří soustředných kruhů, uvnitř nejmenšího z nichž stojí připoutaný člověk. Tyto kruhy po roztočení navozují pocity stavu beztíže a dezorientace v prostoru, které zažívají piloti a kosmonauti.
 • Bungee jumping – v současnosti již skoky pro veřejnost neprovozujeme na žádném stálém místě.
 • Bungee running – soutěžní disciplína, kdy se běžící závodník snaží co nejvíce napnout bunge cord, který má připoutaný za zády a dosáhnout stanovené mety
 • Bungee swimming – jako bungee running, ale ve vodě
 • Snow rafting – zábavná disciplína prováděná na sněhu. Účastníci sjíždějí kopec na raftovém člunu, který je připoutaný k lanu
 • Trampolin 4in1 – sestava 4 trampolín, až pro 4 skokany, s připoutáním k bungee cordu.
 • Umělá horolezecká stěna – skládá se z ocelové konstrukce a panelů horolezecké stěny, vysoké 6 m, s možností převisu.
 • Další lanové aktivity – slaňování, speletování, lanovka, nízká a vysoká lana, houpačky, provazová šplhací síť, skok důvěry, barmský most...
 • Lukostřelba, střelba z kuše
 • Střelba z revolverů Flobert, karabin Hunter a vzduchovek
 • Střelba z praků, vrhání nožů, šipky
 • Minibike – malé silniční motorky pro děti i dospělé
 • Miničtyřkolky, čtyřkolky, motokáry, dětské buggy, dětská autoškola, motorové koloběžky
 • Kola horská a speciální: happy, excentrická, koloběžky skládací a silniční
 • Vodní skútry
 • Racing simulator – Simulátor jízdy v kokpitu závodního vozu, ohňostroje venkovní i interierové, mobilní casino – večer ve stylu Las Vegas (Americká Ruleta, Black Jack, Poker, Human roulette,...) paintball, Sumo, skákací hrad, surf/snow simulator, vodní fotbal, lidský fotbálek, lasování a drobné aktivity

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis

Smyslem Národní soutěže muzeí Gloria musaealis je upozornit na špičkové výkony muzejních institucí i jednotlivých pracovníků v oboru muzejnictví. Úroveň projektů se za dobu konání soutěže neustále zvyšuje. Svoji pozornost tak na úspěšná muzea stále více zaměřuje kromě odborné i laická veřejnost.
Praha 1, Praha

Nebeští jezdci v krytu Folimanka

Výstava o vzniku našeho nejlepšího filmu o našich letcích RAF naposledy v tomto roce v krytu Folimanka. Za přítomnosti autora výstavy se můžete dozvědět i něco o knižní předloze a jejím autorovi, palubním střelci RAF Richardu Husmannovi.
Praha 2, Praha

Prohlídka podzemního krytu civilní obrany Folimanka

Městská část Praha 2 letos opět zpřístupnila kryt civilní ochrany Folimanka. V sobotu máte jedinečnou šanci. Bunkr byl desítky let udržován v režimu utajení pro případ obecného ohrožení, třeba nebezpečnými chemickými látkami.
Praha 2, Praha

Bruslení na kluzišti Jammertal v parku Folimanka

Městská část Prahy 2 zve návštěvníky na nově otevřené kluziště v parku Folimanka, které probíhá denně od 1. prosince až do 29. 2. 2023.
Praha 2, Praha

Komentovaná expozice s dílničkami v Triloparku

Exkluzivně v sobotu 19. února si odnese každý dětský návštěvník úlomek pravé dinosauří kosti! Máte-li doma tvůrčího potomka se zájmem o přírodu, v dílničkách bude jako doma. Stačí se jen rezervovat v našem rezervačním kalendáři – a přijít. Co malé nadšence čeká čeká?
Praha 4, Praha

Kluziště Folimanka v Praze 2

V parku Folimanka pod Nuselským mostem najdete pěkné zimní venkovní kluziště. Otevřené bude od prosince do konce února.
Praha 2, Praha

Pojďme se naučit namalovat egyptský reliéf

Úterý, 12. prosince 2023 19:00. Workshop od 19 do 21 h.
Praha 2, Praha

Betlémy 2023 – kostel sv. Václava v Nuslích

Architektura betlémské chýše odpovídá době vzniku jesliček v roce 1903. Se stylem stavby částečně korespondují figury, některé dřevěné, jiné zase "gipsové". V poslední době byl exteriér doplněn novými, plastovými figurami.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Etc. galerie v Praze

Činnost galerie etc. je kontinuální snahou o prezentaci převážně mladého umění z českého a mezinárodního prostředí.
Praha 2, Praha

Paintball v Praze 4

Přímo v centru Prahy, u náměstí Bratří Synků, si můžete užít klasické paintballové hry, ale také hry se scénářem. Vydejte se na průzkum různých scenériích nebo vyzkoušejte sportovní hřiště, kde probíhají tréninky sportovního paintballu pod záštitou paintballové akademie.
Praha 4, Praha

Úniková hra Profesorova pracovna

Úniková hra je interaktivní, logická a dobrodružná týmová hra, která se odehrává v reálném čase a v reálném prostoru. Cílem hry je uniknout z místnosti.
Praha 2, Praha

Divadlo Na Fidlovačce

Divadlo Na Fidlovačce (původně Tylovo divadlo v Nuslích, později též Hudební divadlo v Nuslích) funguje od roku 1921, kdy bylo poprvé otevřeno.
Praha 4, Praha

Nakvíz

Týmová vědomostní hra, hospodský kvíz, pubquiz. To je NaKvíz! Pořádáme pravidelné hry pro veřejnost, teambuildingy apod.
Praha, Praha

Funkcionalistická vila Josefa Eismana na Vinohradech

Eismanova vila na pražských Vinohradech je jednou z mála funkcionalistických vil ve druhém pražském obvodu. Architekt Karel Stráník se při jejím návrhu inspiroval dílem švýcarského architekta Le Corbusiera. Vznikla tak neobyčejná stavba v duchu purismu.
Praha 2, Praha

Privátní wellness centrum v hotelu Otakar

Relaxace, uvolnění, romantika a příjemné okamžiky s tou správnou osobou. Naprosté soukromí a odpočinek spojený s příjemným hýčkáním veškerých Vašich smyslů – to je přesně to, co v našem wellness centru dostanete.
Praha 4, Praha

Park Jammertal pod Nuselským mostem

V Nuselském údolí, přímo pod Nuselským mostem vznikl díky městské části Praha 2 krásný volnočasový areál s názvem Jammertal, který nabízí zábavu, relax a sport pro každého.
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pub & Restaurant Jamrtál

Zažijte styl a chuť pravých Nuslí pod Nuselským mostem.
Praha 2, Praha

Hotel Le Palais Prague na Vinohradech

Mezi nejelegantnější pražské boutique hotely patří pětihvězdičkový Le Palais Hotel Prague na Praze 2 – Vinohradech, postavený v roce 1897. Hotel nabízí luxusní ubytování v celkem 72 prostorných pokojích a apartmá různých kategorií.
Praha 2, Praha

Hotel Otakar Praha

Hezký, útulný, rodinný hotel v historické secesní budově, blízko historického centra Prahy. Hotel nabízí unikátní prostor pro kompletní regeneraci a odpočinek ve formě privátního wellness centra.
Praha 4, Praha

Le Pizze di Frankie

Pokud jste ještě neochutnali pravou neapolskou pizzu, je nejvyšší čas. Zavítejte do Nuslí za šéfkuchařem Frankie Gallucci do Le Pizza de Frankie.
Praha, Praha

Cafe & Wine na Praze 2

Kavárna nabízí příjemné posezení jak u kávy tak u vína v centru Prahy ve stylu amerického mléčného baru.
Praha 2, Praha

Hotel Ametyst

Butikový hotel Ametyst Praha se nachází na klidném místě v Praze na Vinohradech, 10 minut pěšky od Václavského náměstí.
Praha 2, Praha

Café V zahradě v Nuslích

Útulná kavárna v pražských Nuslích na náměstí Bratří Synků, nabízí kávu, čaj, zákusky, dorty, snídaně, nealkoholické nápoje a víno. Jak název napovídá, čeká vás posezení v zahradě ukryté ve vnitrobloku. Wifi je zde k dispozici.
Praha 4, Praha

Rychlé občerstvení Pork Chaps Deli

Unikátní rychlé občerstvení – kvalitní nakládané maso, sendviče a polévky. To vše najdete na Vinohradech v Lublaňské ulici. Špičkové suroviny a originální receptury dělají z místních sandwičů mimořádný chuťový zážitek.
Praha 2, Praha