Úvod > Co chcete dělat? > Super jízda – projeďte se luxusním sportovním vozem
Zážitky

Super jízda – projeďte se luxusním sportovním vozem

Vyzkoušejte jak chutná mohutná akcelerace i brutalita brzd! Sešlápněte plyn a zjistíte, co je přetížení – zažijte nezapomenutelný řidičský zážitek za volantem superauta! Vyberte si které budete řídit. Máte na výběr z 7 sportovních vozidel.
Vozidla na výběr jsou Ferrari F458, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo a Porsche 911. V ceně je zahrnuto pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, dálniční známka a 15 km jízdy.

V Super Jízdě se nehlídá čas. V jednom poukazu máte 15 km (+ násobky 15 km pro více poukazů). Vyzkoušíte si dlouhou rovinku pro zrychlení a rychlost a také budete mít možnost otestovat stabilitu v zatáčkách, kvalitu brzd a dokonalou komunikaci mezi vozem a řidičem. Tato kombinace zaručuje opravdu skvělý řidičský zážitek. Neplatíte žádnou vratnou kauci. Je připraven doprovodný tým, který se postará o zákaznický servis – občerstvení na místě, prodej doplňků, atd.

Video záznam z jízdy: z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale také památku ve formě profesionální HD kamery.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí