Úvod > Co chcete dělat? > Sunset restaurant v Brně - gurmánské zážitky s jedinečným výhledem

Sunset restaurant v Brně - gurmánské zážitky s jedinečným výhledem

Gurmánská turistika
Sunset je nekuřácká restaurace s venkovní terasou, umístěná na střeše IBC centra. Z restaurace je krásný výhled nejen na historické centrum, ale také na celé panorama Brna.
Gastronomický zážitek umocněný skvělým výhledem – to je Sunset Restaurace Brno. Pokud hledáte restauraci v Brně, kde se nejen chutně najíte, ale budete navíc obklopeni úžasným výhledem na Špilberk a ostatní dominanty centra města Brna, pak jste na správném místě.

Přestože se Sunset Restaurace Brno nachází téměř v centru, vy se budete cítit jako byste každodenní ruch města nechali za sebou. Stačí vystoupat výtahem do nejvyššího, tedy 9. patra IBC, kde se restaurace nachází.

Ocitnete se doslova nad věcí a zbaveni nejen shonu centra města, ale i zbytečných starostí. Výška prostě dodává nadhled, klid, pohodu a odpočinek. Restaurace Sunset Brno je opravdu jednou z mála restaurací v Brně s jedinečným výhledem, který si plně vychutnáte nejen v teplých letních dnech, kdy se zde při západu slunce grilují na terase lahodné speciality. Také v zimně můžete z vyhřátého interiéru restaurace obdivovat západy slunce, které se odrážejí v kulise krásně zasněžených střech.

Zažijete zde nejen skvělou atmosféru, ale také jedinečný zážitek doplněný vynikajícím jídlem, pitím a ochotou i vstřícností personálu restaurace!
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019