Úvod > Co chcete dělat? > Šumavská maringotka pod Boubínem
Ubytování

Šumavská maringotka pod Boubínem

Netradiční glampingové ubytování ve zrekonstruované, dřevem obložené maringotce v ne zcela objevené části Šumavy, u východního podhůří hory Boubín. Užijte si pobyt v nádherné a čisté přírodě!
Maringotka se nachází na polosamotě, na vrcholu krásného údolí, pod lesem nad malebnou vesničkou Svatá Maří, nedaleko Boubína. Je komfortně zařízena a interiér je z přírodních materiálů. Ke spaní lze využít 200 x 200 cm velikou dvoupostel, palandu 75 x 200 cm a rozkládací válendu. K dispozici je lednička, rychlovarná konvice a vařič k jednoduché přípravě jídel.

V kuchyňce najdete také nádobí i hrnečky, pitná voda je též připravena. Sprcha a toaleta je k dispozici v přilehlé usedlosti majitelů v odděleném traktu... Do maringotky se vystupuje po několika schodech. K snídani jsou nabízeny produkty z okolních farem.

K ubytování lze za poplatek využít vířivku nebo saunu. Na pozemku je koupací jezírko s přírodní vodou. Je možno grilovat. Z maringotky je úžasný výhled do údolí na jehož vrcholu stojí i do okolní přírody....Nevede tudy žádná hlavní ani turistická cesta.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021