!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Studio Aristo v Praze Dejvicích - kurzy, kroužky i powerjoga

Studio Aristo v Praze Dejvicích - kurzy, kroužky i powerjoga

Zážitky
Studio Aristo v Praze Dejvicích nabízí zábavu pro děti i dospělé, zaručeně lidský přístup i příjemnou atmosféru. Můžete si zde zacvičit powerjogu, pilates, naučte se anglicky anebo malovat. Pro děti jsou zde různé kroužky třeba muzikálový, s experimenty, či výtvarný.

Studio Aristo v Praze 6 nabízí různé kurzy a kroužky. Vyzkoušejte například powerjogu. Powerjoga je skvělá pro udržení kondice a vytvarování perfektní postavy. Posilujete vlastní vahou a výdržemi v pozicích. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Zkusit můžete také Pilates, vynikající způsob, jak se dostat do kondice. Perfektně tvaruje postavu. Svým charakterem je vhodné pro každou věkovou kategorii. Příjemné prostředí, malé skupinky, takže lektor se každému může věnovat, a tím zajistí správné a účinné provedení cviku.

Bojíte se mluvit anglicky? Přijďte k nám. Ve Studiu Aristo je zaručen lidský přístup a  příjemná atmosféra. Ani o víkendu se nemusíte nudit, pořádáme různé kurzy, na příklad kurz přírodní kosmetiky, kurz komunikace, jak působit na lidi. A pro školáky nabízíme ještě mnohem více. Chcete zábavný kroužek pro školáky? Děti odhalí tajemství přírody v kroužku Experimento, v kroužku Drama (Dramatino pro menší) se učí nejen dramatickým výstupům, ale zbaví se též ostychu a naučí se mluvit před lidmi.

Máme hudební kroužek Allegro, kde zpíváme a používáme též boomwhackers, Orffovy hudební nástroje. Kdo touží po zpěvu i tanci, může navštěvovat náš muzikálový kroužek. Pokud chcete ještě více zpěvu, mohou děti navštěvovat sólový zpěv. Máme i sólovou výuku na flétnu.

Ve výtvarných ateliérech si děti užijí spoustu zábavy, naučí se i věci potřebné k přijímacím zkouškám na grafické školy. Pro holčičky máme šperkování a nejen pro holčičky tanečky. Děti se u nás mohou i zábavnou formou naučit anglicky. Kroužky vedou lektoři vzdělaní v oboru, konzervatoristi, dramatický kroužek vede profesionální divadelní herečka.

Studio Aristo se nachází blízko metra Dejvická a Hradčanská ve Václavkově ulici.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 9. 2019