Úvod > Co chcete dělat? > Strikeland Chomutov - dvanáctidráhové bowlingové centrum a restaurace

Strikeland Chomutov - dvanáctidráhové bowlingové centrum a restaurace

Zážitky
Strikeland Chomutov nabízí příjemné posezení s jedinečnou, výtečnou kuchyní a milou obsluhou. Návštěvníkům je k dispozici 12 unikátních, moderních bowlingových drah, které zaručí ten pravý požitek ze hry a skvělou zábavu. Prostory jsou ideální pro konání firemní akcí, školení a oslav.
Pokud si přijdete do Strikelandu v Chomutově zahrát bowling, k dispozici budete mít dámské a pánské šatny s uzamykatelnými skříňkami. Zdarma vám zapůjčí bowlingovou obuv od čísla 27 do čísla 50. Centrum je vybaveno bowlingovými koulemi od 6 do 16 liber (1 libra = 0,45359 kg). Můžete se zúčastnit různých bowlingových turnajů. Nejmladší hráči mohou využít mantinely před žlábky.

O víkendech ve večerních hodinách vám zde na přání a požádání zapnou UV osvětlení. Chcete-li své blízké obdarovat originálním dárkem, můžete si zde zakoupit dárkové poukazy na hodinu bowlingu.

Strikeland Chomutov nabízí také široký výběr jídel včetně specialit a jídel z grilu. Na své si zde přijde opravdu každý. Personál je připraven se vám individuálně věnovat, poradit, doporučit a konzultovat s vámi výběr z menu. V celém objektu jsou zavedeny čističky vzduchu. Prostory restaurace jsou do 18 hodin nekuřácké.

Ve všední dny od pondělí do pátku jsou v době oběda hotová jídla (výběr ze čtyř jídel a polévka). V létě neváhejte využít venkovní posezení s grilem.

Hledáte vhodné prostory pro pořádání firemních akcí, rautů, školení ale i oslav a narozeninových party pro děti? Strikeland je ideální volbou. Tyto prostory lze využít pro skupinové události. Rádi vám zde s přípravou a organizací akcí různého druhu pomohou.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Sudety

Hotel Sudety

Chomutov, Severozápadní Čechy
Hotel Clochard v Chomutově

Hotel Clochard v Chomutově

Chomutov, Severozápadní Čechy
Hotel Mertin Chomutov

Hotel Mertin Chomutov

Chomutov, Severozápadní Čechy
Hotel U Dvou medvídků v Chomutově

Hotel U Dvou medvídků v Chomutově

Chomutov, Severozápadní Čechy