!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Střelnice U lovčího Huberta na Praze 4 - střelba z pistole i revolveru

Střelnice U lovčího Huberta na Praze 4 - střelba z pistole i revolveru

Zážitky
Chcete si vyzkoušet střelbu z reálné zbraně a nevlastníte zbrojní průkaz? Na střelnici U lovčího Huberta na Spořilově vám to umožní. Seznámí vás zde se základy použití a bezpečnosti, a vyzkoušíte si i střelbu po dohledem instruktora.

Podzemní tunelová střelnice U lovčího Huberta nabízí střelbu pod dohledem instruktora. Vybírat lze ze zbraní služebních i sportovních, ráže .22LR - 9mmLuger. Vyzkoušet zde můžete střelbu na 10-15-25 metrů, střílet budete na terče s pojezdy.

Na střelnici budete mít po ruce instruktora, který vám poskytne krátký kurz zásad bezpečné manipulace se zbraněni. Zájemci o pořízení zbraně či o střelbu jako takovou si mohou vyzkoušet střelbu bez zbytečných nákladů. Na střelnici vám poskytnou terče, střelivo a ochranu sluchu.

Střelba na střelnici U lovčího Huberta je vhodná i pro vyzkoušení si střelby před zkouškami pro získání ZP (nabízí se zde i kurz Praktická příprava – vše co vás čeká při praktické části zkoušky).

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019