!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Střelnice U lovčího Huberta na Praze 4 – střelba z pistole i revolveru
Zážitky

Střelnice U lovčího Huberta na Praze 4 – střelba z pistole i revolveru

Chcete si vyzkoušet střelbu z reálné zbraně a nevlastníte zbrojní průkaz? Na střelnici U lovčího Huberta na Spořilově vám to umožní. Seznámí vás zde se základy použití a bezpečnosti, a vyzkoušíte si i střelbu po dohledem instruktora.

Podzemní tunelová střelnice U lovčího Huberta nabízí střelbu pod dohledem instruktora. Vybírat lze ze zbraní služebních i sportovních, ráže .22LR – 9mmLuger. Vyzkoušet zde můžete střelbu na 10-15-25 metrů, střílet budete na terče s pojezdy.

Na střelnici budete mít po ruce instruktora, který vám poskytne krátký kurz zásad bezpečné manipulace se zbraněni. Zájemci o pořízení zbraně či o střelbu jako takovou si mohou vyzkoušet střelbu bez zbytečných nákladů. Na střelnici vám poskytnou terče, střelivo a ochranu sluchu.

Střelba na střelnici U lovčího Huberta je vhodná i pro vyzkoušení si střelby před zkouškami pro získání ZP (nabízí se zde i kurz Praktická příprava – vše co vás čeká při praktické části zkoušky).

Zobrazit více