Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Střelnice Gun centrum
Pojezdy
Zážitky

Střelnice Gun centrum

Gun centrum je nově vybudované multifunkční střelecké centrum, kde si každý najde to své. Na této střelnici můžete vyzkoušet možnosti střelby od reálných zbraní, přes sportovní vzduchovky a foukačky až po lukostřelbu. Součástí střelnice je také obchod se zbraněmi a střelivem.
Na střelnici je k dispozici 5 prostorných vzduchotechnicky ventilovaných boxů vybavených pojezdovými terči a obrazovkou s kamerou. Maximální vzdálenost střelby je 20 metrů. Pojezdová střelnice je určena primárně pro střelbu z pistolí (tedy max. do ráže 9mm luger, střelba z vyšších ráží je možná v rámci zážitkové střelby a prodejního servisu). Nabízíme možnost zážitkové střelby pro veřejnost, kde máme již předpřipravené střelecké balíčky.

Nabízíme také možnost střelby z luku (individuálně nebo s instruktorem) a v neposlední řadě jsou na naší střelnici také k dispozici 3 indoorové IPSC Action Air okruhy, na kterých se střílí s pomocí plynových zbraní poháněných na CO2.

Jako jediní ve střední Evropě nabízíme komerčně možnost tréninku self-defence se střelnou zbraní na americkém projekčním systému od značky Milorange, který zahrnuje zhruba 700 různých scénářů (nutnost ZP). Tentýž simulační systém je k dispozici také na naší druhé projekční střelnici, která je určená pro střelbu z laserových zbraní se zpětným rázem pro maximální přiblížení se reálné situaci (možné i bez ZP).

Součástí střelnice je i kamenná prodejna, kde nabízíme kromě zbraní, střeliva a doplňků také, outdoorové oblečení, PCP vzduchovky, luky, lukostřelecké vybavení, foukačky a mnoho dalšího. Součástí provozu jsou také konferenční prostory, kde lze pořádat kurzy, teambuildingy a konference.

Pošťácká pohádka

Už jste někdy byli v noci na staré poště? V klasické pohádce na motivy příběhu Karla Čapka se podíváte za pošťákem Kolbabou a jeho malými pomocníky pošťáckými skřítky. Společně se vydáte na putování českou zemí, abyste doručili dopis bez adresy.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Jazz Goes to Town 2023

29. ročník mezinárodního festivalu Jazz jde městem. Prestižní hudební přehlídka mezinárodní festival Jazz Goes to Town se uskuteční od 10. do 14. října 2022.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Masopust na statku Piletice

Masopustní hodokvas v tradičním staročeském stylu. Tradiční venkovská zabíjačka. Obchůzky masopustních maškar a taneční rej. Ukázky rukodělných výtvarných technik. K ochutnání bude také poctivý domácí piletický chléb, koblížky, jitrnice, jelítka a další pochutiny.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Masopust na Šrámkově statku 2023

Masopustní hodokvas, pravá venkovská zabijačka, řemeslný jarmark, prodej zabijačkových a jiných dobrot, ochutnávky Božích milostí, Pohádky na slámě, lidové tvoření, obchůzky maškar statkem a všeliké taškaření.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Půjčovna koloběžek v Hradci Králové

Poznajte Hradec Králové zase tak trochu z jiného pohledu. V půjčovně TNTrade je možné si vyzkoušet a zapůjčit různé modely koloběžek Kostka. K dispozici jsou koloběžky pro děti i pro dospěláky.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Oslí trek – jízda na oslících

Přijeďte strávit pár chvil s našimi oslíky, projeďte se s nimi po přírodě a uvidíte, že jsou to mimořádně chytrá a všestranná zvířata, jejichž příjemnou povahu si zamilujete. Na výběr máme trasy různých obtížností.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Úniková hra Hradec Králové

Únikové hry Psychiatrie a Pohřešovaná. Přijďte si s týmem zkusit uniknout do 60 minut z vyšetřovny na psychiatrické klinice, nebo v roli detektivů vyřešte případ Pohřešované dívky.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Profesionální služby ve Fit 4 Fun Hradec Králové

Nejmodernější fitness centrum v Hradci Králové nabízí profesionální služby v plně klimatizovaných prostorách. Být fit neznamená pouze být v dobré fyzické kondici a vypadat lépe, znamená to především být pozitivně naladěn a cítit životní sílu.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cafe & bistro Polstrin

Denně pečeme čerstvé koláče, dorty i bábovky. Hlad zaženete skvělými pomazánkami na poctivém kváskovém chlebě, obloženými topinkami nebo krémovou polévkou.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Glamp 360

Nový glamp najdeš v areálu Parku 360.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

To je Bistro

Bistro, pekárna a cukrárna v srdci města Hradec Králové. Je libo kávu, víno, polévku a hlavní jídlo na oběd, čerstvý chlebík, bábovičku, baklavu, brownies, croissanty, focacciu, zákusek, zmrzlinu či dort? To je Bistro vše nabízí.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Restaurace Inflagranti

Restaurant grill v Hradci Králové s nabídkou českých a mezinárodních jídel.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj