!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Střelák - letní scéna Malostranské besedy
Gurmánská turistika

Střelák - letní scéna Malostranské besedy

Střelecký ostrov nebo také Střelák - klid, láska, umění, dobré jídlo, pití a výtečná káva na nejlepším ostrově v Praze přímo mezi Národním divadlem a Újezdem.
Střelák - letní scéna Malostranské besedy, legendárního hudebního klubu. Místo, kde není problém strávit celý den. Od dopolední lahodné kávy v karavanu Cocovan & Cocovanka, obědového grilu na našem Pontónu u Bob’s BBQ a odpolední hudebního programu u našeho hlavního pódia. 

Vlastně ale nic z toho nemusíte, můžete si k nám zajít třeba jen tak s kamarády, vyvenčit psa, zahrát si frisbee nebo petanque nebo třeba být jen tak na procházce s kočárkem. Ano, i to jde úplně v pohodě a bezbariérově, máme totiž výtah! 

Tak až někdy nebudete vědět, co v centru Prahy dělat nebo se zrovna nebudete moc bavit na šlapadlech u Národního divadla, stavte se za námi na ostrov. Zábavu si tam určitě najdete! A dokonce i když není úplně slunečno, vždycky tam od nás někdo bude a rád se o vás u našich stánků postará. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 7. 2020