!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Statek Krasoňovice
Letní sporty

Statek Krasoňovice

Statek se nachází v malé vesničce nedaleko Zruče nad Sázavou. V okolí je krásný terén vhodný k dlouhým vyjížďkám, koňské stezky a občerstvení. Tři spolehliví koně vhodní k zapůjčení ke společným vyjížďkám, pro děti i dospělé. Poskytujeme kurzy ježdění pro začátečníky.
V našem areálu je možno zúčastnit se mnoha zajímavých aktivit jako je ježdění na koních, jejích plavení a péče o koně. Kromě chovu koní u nás najdete krásné okolí vhodné k pěší i cyklo turistice. V areálu se také nachází rybník, ve kterém je možné koupání či rybaření nobo i projížďky na na lodičce.

Návštěvou naší usedlosti můžete nahlédnout do nevšedního života plného nových, neotřelých zážitků, které se nabízí v přímém kontaktu s přírodou a zvířaty.

V naší keramické dílně se můžete zúčastnit keramických kurzů, kde se pod vedením profesionálního vývarníka dozvíte, jak se zpracovávají keramické hmoty, a to jak tradičním točením na kruhu, tak i modelováním.
 

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Hellas Zručský dvůr

Kavárna Hellas Zručský dvůr

Zruč nad Sázavou, Střední Čechy
Kemp Pod Mostem v Kácově

Kemp Pod Mostem v Kácově

Kácov, Střední Čechy
Pivovar Hubertus Kácov

Pivovar Hubertus Kácov

Kácov, Střední Čechy
Hotel a sportovní středisko Kácov

Hotel a sportovní středisko Kácov

Kácov, Střední Čechy