!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní rybolov bez rybářského lístku v Českém ráji
Letní sporty

Sportovní rybolov bez rybářského lístku v Českém ráji

Rybaření na soukromém rybníku Ráj v Holíně u Jičína. Rybník se nachází v poklidném místě cca 3 km po turistické stezce od Jičína směr Prachovské skály, Jinolice. Nabízíme možnost rybolovu bez rybářského oprávnění se širokým sortimentem ryb, včetně kapitálních úlovků!
Holín je malá vesnička, která leží 2 km od městečka Jičín a 1 km od vstupní brány do Prachovských skal. V rybníku jsou vysázeny tyto ryby: kapr, amur, lín, jeseter, okoun, candát, štika, plotice, karas, úhoř. Je možné si u nás objednat posezení s grilováním a občerstvením pro různé skupiny lidí - pro firmy, oslavy, různá setkání atd. Kapacita je max. 30 osob.
 
Všechny ulovené ryby musí být co nejrychleji šetrně vráceny zpět do vody. Při deštivém počasí je těžké se k rybníku dostat. Doporučujeme vozidla ponechat na parkovišti u hlavní silnice. Pokud se rybář rozhodne k ponechání ryby, musí ihned po jejím vložení do vezírku úlovek (druh) a délku ihned zapsat do povolenky a po odchodu zavolat majiteli k jejímu zvážení a odkoupení. Při odjezdu nebo při odchodu vás může oslovit rybářská stráž k nahlédnutí do vašich osobních věcí (z důvodu krádeže ryb).

Ubytování si u nás můžete vybrat ze dvou možností. Buďto z penzionu nebo z chatky. Penzion se nachází v centru obce Holín a chatka nedaleko obce hned vedle našeho soukromého rybníku Ráj.
 

Dále nabízíme:

  • Půjčování rybářských prutů a doplňků k lovení, včetně krmiva a vnadění
  • Zaučení začátečníků - jak správně lovit a zacházet s ulovenou rybou
  • Možnost odkoupení živých ryb (třeba těch, co si sami chytíte)
  • Každoroční pořádání rybářských závodů,při kterých nesmíte chybět
  • Provádění pravidelných týdenních akcí v daném místě
  • Krásné posezení u vody,lesa se zajištěným občerstvením
  • Využijte procházky z Jičína do Prachova a vyzkoušejte si rybaření za nesmírně příznivé ceny, včetně služeb pro vaše pohodlí
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 8. 2020