!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Škola jednokolek TryOne v Brně
Letní sporty

Škola jednokolek TryOne v Brně

První unicycle školu v ČR najdete v Brně. Adam Gerža, jeden z nejlepších evropských jezdců na jednokolce společně s brněnskými špičkovými jezdci představují sportovní kroužek, kde se můžete naučit (nejen) jezdit na jednokolce a poznat nový adrenalinový sport.
Ve školě jednokolek TryOne jsou vítání jsou úplně všichni. Ať úplní začátečníci kteří neumějí jezdit, nebo jezdci, kteří chtějí trénovat a zdokonalovat se. Věnovat se vám budou špičkoví jezdci z různých disciplín. Jednokolky různých velikostí jsou v  TryOne k zapůjčení.

Škola jednokolek pořádá také intenzivní tréninky jízdy na klasické i terénní jednokolce, kde se naučíte triky různých obtížností, skupinové choreografie, náročnější způsoby nasedání a jízdy (šlapání jednou nohou, wheelwalk...) a další dovednosti na jednom kole.

Kurzy se konají každé pondělí od 18 do 20 hodin v Centru volného času Legato, v Brně Kohoutovicích. Přijít kdykoli během roku a trenéři se vám budou individuálně věnovat a předávat své zkušenosti.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Global v Brně

Hotel Global v Brně

Brno-Kohoutovice, Jižní Morava
Zámecký hotel Parkhotel Brno

Zámecký hotel Parkhotel Brno

Brno, Jižní Morava
Campea Aparthotel v Brně

Campea Aparthotel v Brně

Brno-Bohunice, Jižní Morava