Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Jezdecký areál Zduchovice
Zážitky

Jezdecký areál Zduchovice

Vše, co se týká koní, najdete v Jezdeckém areálu Zduchovice. Areál Zduchovice každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci. Máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti.
Jezdecké kurzy, tábory a víkendy pro děti
Hlavní náplní pobytů je výuka jízdy na koni pro zájemce z řad dětí ve věku 8 – 16 let, prohloubení znalostí péče a chovu koní, přednášky na téma péče o koně, výživa koní, ošetřování koní a pro pokročilejší jezdce i zásady i příprava na zkoušky ZZJV. Ve volném čase mohou děti využít dalších sportovních aktivit nabízených areálem – stolní tenis, jízda na kole, bazén, cricket apod.

Jezdecká soustředění
Jezdecký areál Zduchovice vám každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci, a vy tak máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti a připravit své koně na další sportovní sezónu. Nabízených soustředění se můžete zúčastnit sami na našich koních nebo s vlastními koňmi. Krásnou okolní kopcovitou krajinu si můžete užít pro oddechové vyjížďky po absolvovaných lekcích.

Jezdecké závody
Jezdecký areál pořádá zajímavé a prestižní dotované seriály skokových závodů pro děti, juniory i dospělé. Velmi oblíbené jsou také závody pro začínající jezdce a koně. Přístupné i pro jezdce bez licence. Za zmínku také stojí závody pro děti na pony a děti, juniory do 21 let na velkých koních. Areál Zduchovice byl právě v minulosti organizátorem Mistrovství dětí na pony a v budoucnu má zájem o pořádání dalších Mistrovských závodů v rámci ČR a mezinárodních závodů. Naše aktivity se v tomto směru stále rozšiřují.

Ostatní
Jezdecký areál Zduchovice připraví vaší firmě školení, teambuildingovou či společenskou akci na míru, dle vašeho přání a představ. Areál je vhodný pro prezentaci vozů s využitím okolního členitého terénu a lesů. K dispozici jsou ubytování, stravování 5x denně, školící prostory, zámecká kaple, vybavení pro školení: flipchart, projekce, atd., možnost doplňkového sportovního programu: čtyřkolky, výuka jízdy na koních, lanové centrum, cyklistické závody, volejbal, nohejbal, ping pong, banbington, petanque aj.

Pořádáme sportovní jezdecké víkendy, letní dětské tábory, letní dětské kurzy, parkurové závody, jezdecká soustředění a další!
 

Provozovatel

Jezdecký areál Zduchovice

Zduchovice 65
262 63 Zduchovice
Tel.:
+420 604 220 575
Tel.:
+420 737 266 641
Email:
info@kone-zduchov...
WWW:
www.kone-zduchovi...
GPS:
49,637745 14,211806
 
Region:
Středočeský kraj
Oblast:
Toulava
Tipy na výlet:
Zduchovice a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Vánoce ve Skanzenu Vysoký Chlumec

Prosincové prohlídky Skanzenu Vysoký Chlumec přiblíží dobová řemesla a atmosféru lidových Vánoc v 19. a na začátku 20. století.
Vysoký Chlumec, Středočeský kraj

Výstava betlémů na Svaté Hoře v Mníšecké kapli

Již tradiční výstava Spolku Příbramských betlémářů ve spolupráci se Svatou Horou v Mníšecké kapli. Výstava bude od 18.12.2022 do 1.1.2023.
Příbram, Středočeský kraj

Předvánoční zpívání ve svatohorském sklepení

Přijďte si zanotovat známé i méně známé vánoční písně do prostor svatohorského sklepení.
Příbram, Středočeský kraj

Půlnoční mše svatá ve svatohorské bazilice

Zaposlouchejte se do české vánoční klasiky v podání Svatohorského chrámového sboru!
Příbram, Středočeský kraj

Vyhlídka Solenická podkova – romantický výhled na meandr Vltavy

Ve Středním Povltaví, mezi přehradami Kamýk a Orlík vytváří řeka Vltava jeden z úžasných meandrů Vltavské kaskády, kterému se přezdívá Solenická podkova. Nejhezčí pohled na něj je ze skaliska Na Vraném nedaleko vrchu Na Altánku u obce Solenice, kde skalní ostroh strmí asi 160 m nad řekou.
Solenice, Středočeský kraj

Zřícenina hradu Vrškamýk – Hunec v Kamýku nad Vltavou

Pokud uvažujete o výletu k přehradám vltavské kaskády, zařaďte do svého plánu i návštěvu někdejšího hradu Vrškamýk (Hunec). Není to zřícenina ledajaká – hrad kdysi sloužil jako letní sídlo nejstarších českých panovníků, a teprve poté, co jeho úlohu převzal slavný Karlštejn, byl opuštěn a zapomenut.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Zatopený lom v Kamýku nad Vltavou

Nedaleko žlutě značené turistické cesty vedoucí z Kamýka do obce Třtí se nachází menší zatopený lom. V minulosti sloužil k lámání žuly. V horkých dnech poskytuje příjemné osvěžení.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Přehrada Kamýk nad Vltavou

Na Vltavě na konci vzdutí Slapského jezera bylo vystavěno vodní dílo Kamýk, které slouží k vyrovnávání špičkových odtoků z hydrocentrály Orlík, ale současně je rovněž využito k výrobě elektrické energie.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zmrzka u Ádi v Kamýku nad Vltavou – Andělská zmrzka

Cukrárna u Ádi v Kamýku nad Vltavou proslula svou vynikající točenou Andělskou zmrzlinou široko daleko. Tady si ji vyrábí vlastnoručně z čerstvého ovoce nebo čokolády. Točí zde ale také "Opočno" anebo ledovou tříšť.
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Hotel Solenice se nachází na levém břehu řeky Vltavy, přímo nad hrází Orlické přehrady. Je umístěn přibližně 72 km od Prahy a 22 km od Příbrami v nadmořské výšce 443 m. n. m. Je ideálním místem pro rekreaci a odpočinek v krásně přírodě.
Solenice, Středočeský kraj

Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky leží na dohled z přehradní hráze Orlického jezera. Příjezdová cesta do kempu se nachází několik set metrů po přejezdu hráze ze solenické strany. Terén je zde členitý ozdobený malým poloostrovem, písečnou pláží s pozvolným přístupem do vody i krásnými skalami.
Milešov, Středočeský kraj

U Květů

Stylové místo v blízkosti Orlické přehrady nabízí prostor pro rodinná setkání, malou svatbu, nebo sportovní aktivity.
Milešov, Středočeský kraj