Úvod > Co chcete dělat? > Jezdecký areál Zduchovice
Jezdecký areál Zduchovice
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Jezdecký areál Zduchovice

Zážitky
Vše, co se týká koní, najdete v Jezdeckém areálu Zduchovice. Areál Zduchovice každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci. Máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti.
Jezdecké kurzy, tábory a víkendy pro děti
Hlavní náplní pobytů je výuka jízdy na koni pro zájemce z řad dětí ve věku 8 - 16 let, prohloubení znalostí péče a chovu koní, přednášky na téma péče o koně, výživa koní, ošetřování koní a pro pokročilejší jezdce i zásady i příprava na zkoušky ZZJV. Ve volném čase mohou děti využít dalších sportovních aktivit nabízených areálem – stolní tenis, jízda na kole, bazén, cricket apod.

Jezdecká soustředění
Jezdecký areál Zduchovice vám každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci, a vy tak máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti a připravit své koně na další sportovní sezónu. Nabízených soustředění se můžete zúčastnit sami na našich koních nebo s vlastními koňmi. Krásnou okolní kopcovitou krajinu si můžete užít pro oddechové vyjížďky po absolvovaných lekcích.

Jezdecké závody
Jezdecký areál pořádá zajímavé a prestižní dotované seriály skokových závodů pro děti, juniory i dospělé. Velmi oblíbené jsou také závody pro začínající jezdce a koně. Přístupné i pro jezdce bez licence. Za zmínku také stojí závody pro děti na pony a děti, juniory do 21 let na velkých koních. Areál Zduchovice byl právě v minulosti organizátorem Mistrovství dětí na pony a v budoucnu má zájem o pořádání dalších Mistrovských závodů v rámci ČR a mezinárodních závodů. Naše aktivity se v tomto směru stále rozšiřují.

Ostatní
Jezdecký areál Zduchovice připraví vaší firmě školení, teambuildingovou či společenskou akci na míru, dle vašeho přání a představ. Areál je vhodný pro prezentaci vozů s využitím okolního členitého terénu a lesů. K dispozici jsou ubytování, stravování 5x denně, školící prostory, zámecká kaple, vybavení pro školení: flipchart, projekce, atd., možnost doplňkového sportovního programu: čtyřkolky, výuka jízdy na koních, lanové centrum, cyklistické závody, volejbal, nohejbal, ping pong, banbington, petanque aj.

Pořádáme sportovní jezdecké víkendy, letní dětské tábory, letní dětské kurzy, parkurové závody, jezdecká soustředění a další!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 3. 2020
4.7.
30.8.
Plavba na vltavském voru v Kamýku nad Vltavou

Plavba na vltavském voru v Kamýku nad Vltavou

Kamýk nad Vltavou, Jižní Čechy
19.6.
30.7.
Květa a Jiří Čapkovi

Květa a Jiří Čapkovi

Krásná Hora nad Vltavou, Jižní Čechy
1.8.
Kozy Cup 2020

Kozy Cup 2020

Kozárovice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Solenice, Jižní Čechy
Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku

Milešov, Jižní Čechy
Penzion Vltavanka na Slapech

Penzion Vltavanka na Slapech

Županovice, Střední Čechy