!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Jezdecký areál Zduchovice
Jezdecký areál Zduchovice
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Jezdecký areál Zduchovice

Vše, co se týká koní, najdete v Jezdeckém areálu Zduchovice. Areál Zduchovice každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci. Máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti.
Jezdecké kurzy, tábory a víkendy pro děti
Hlavní náplní pobytů je výuka jízdy na koni pro zájemce z řad dětí ve věku 8 – 16 let, prohloubení znalostí péče a chovu koní, přednášky na téma péče o koně, výživa koní, ošetřování koní a pro pokročilejší jezdce i zásady i příprava na zkoušky ZZJV. Ve volném čase mohou děti využít dalších sportovních aktivit nabízených areálem – stolní tenis, jízda na kole, bazén, cricket apod.

Jezdecká soustředění
Jezdecký areál Zduchovice vám každý rok nabízí pestrý výběr skokových i drezurních soustředění vedených špičkovými trenéry a zkušenými jezdci, a vy tak máte jedinečnou možnost zdokonalit své jezdecké dovednosti a připravit své koně na další sportovní sezónu. Nabízených soustředění se můžete zúčastnit sami na našich koních nebo s vlastními koňmi. Krásnou okolní kopcovitou krajinu si můžete užít pro oddechové vyjížďky po absolvovaných lekcích.

Jezdecké závody
Jezdecký areál pořádá zajímavé a prestižní dotované seriály skokových závodů pro děti, juniory i dospělé. Velmi oblíbené jsou také závody pro začínající jezdce a koně. Přístupné i pro jezdce bez licence. Za zmínku také stojí závody pro děti na pony a děti, juniory do 21 let na velkých koních. Areál Zduchovice byl právě v minulosti organizátorem Mistrovství dětí na pony a v budoucnu má zájem o pořádání dalších Mistrovských závodů v rámci ČR a mezinárodních závodů. Naše aktivity se v tomto směru stále rozšiřují.

Ostatní
Jezdecký areál Zduchovice připraví vaší firmě školení, teambuildingovou či společenskou akci na míru, dle vašeho přání a představ. Areál je vhodný pro prezentaci vozů s využitím okolního členitého terénu a lesů. K dispozici jsou ubytování, stravování 5x denně, školící prostory, zámecká kaple, vybavení pro školení: flipchart, projekce, atd., možnost doplňkového sportovního programu: čtyřkolky, výuka jízdy na koních, lanové centrum, cyklistické závody, volejbal, nohejbal, ping pong, banbington, petanque aj.

Pořádáme sportovní jezdecké víkendy, letní dětské tábory, letní dětské kurzy, parkurové závody, jezdecká soustředění a další!
 
Zobrazit více

Provozovatel

Jezdecký areál Zduchovice

Zduchovice 65
262 63 Zduchovice
Tel.:
+420 604 220 575
Tel.:
+420 737 266 641
Email:
info@kone-zduchov...
WWW:
www.kone-zduchovi...
GPS:
49,637745 14,211806
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Toulava
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
5.8.
6.8.
Highjump 2022

Highjump 2022

Hřiměždice, Střední Čechy
18.12.
22.12.
Vánoce ve Skanzenu Vysoký Chlumec

Vánoce ve Skanzenu Vysoký Chlumec

Vysoký Chlumec, Jižní Čechy
17.12.
2.1.
Výstava betlémů na Svaté Hoře

Výstava betlémů na Svaté Hoře

Příbram, Střední Čechy
4.12.
Roráty na Svaté Hoře

Roráty na Svaté Hoře

Příbram, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Hotel Solenice u Orlické přehrady

Solenice, Jižní Čechy
Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku

Milešov, Jižní Čechy
U Květů

U Květů

Milešov, Jižní Čechy