!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní klub Jiřice u Humpolce
Letní sporty

Sportovní klub Jiřice u Humpolce

Sportovní klub Jiřice nabízí široké sportovní i kulturní vyžití pro širokou veřejnost. Dále klub pořádá sportovní hry pro firmy, firemní soustředění a večírky.
Sportovní klub v Jiřicích u Humpolce s dlouholetou tradicí pořádá pro firmy i soukromé osoby sportovní hry i různé kulturní a společenské akce. K dispozici je zde několik sportovišť jako např. tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, zahrát si zde můžete také stolní tenis.

Klub se postará případně i o drobné občerstvení v podobě pečeného prasátka, krůt, raut atp. a podle přání zařídí i živou hudbu k večernímu posezení. V obci je k dispozici ubytování v penzionu Sedlácký dvůr. Zde k dispozici vířivka a v letních měsících i venkovní bazén.

Pozvěte své zaměstnance, kolegy, spolupracovníky za sportem a odpočinkem na Vysočinu. V okolí jsou bohaté možnosti pro cyklisty i pěší turisty. Dominanty okolí Jiřic a Humpolce tvoří například hrad Orlík, Lipnice nad Sázavou či Jiřická lípa.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020
22.10.
Sto zvířat: koncert v Humpolci

Sto zvířat: koncert v Humpolci

Humpolec, Vysočina
14.6.
20.6.
Sklářské sympozium ve Světlé nad Sázavou

Sklářské sympozium ve Světlé nad Sázavou

Světlá nad Sázavou, Vysočina
21.7.
23.7.
Sázavafest 2022

Sázavafest 2022

Světlá nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí