!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní hala Kolín v lesoparku Borky
Životní styl

Sportovní hala Kolín v lesoparku Borky

Hala disponuje hřištěm o rozměrech 40×25 m a slouží různým sportům, jako je házená, florbal, basketbal. Nachází se na okraji města Kolína v lesoparku Borky.
Sportovní hala v Kolíně – Borkách stojí od roku 2021. Jedná se o univerzální sportovní halu se zázemím a tribunou pro diváky. Stavba leží v lokalitě určené po desetiletí sportovnímu vyžití na okraji města a navazuje na cyklostezku a oblíbenou pěší promenádu podél řeky Labe. Na halu navazuje také lesní hřiště v lesoparku.

Hala je určena zejména pro sporty florbal, korfbal, házená, volejbal, futsal a basketbal. V interiéru se nachází recepce a foyer, které umožní zvládnout příval návštěvníků. Navazujícími prostory občerstvení a klubovny je možné sledovat přes velkoplošné sklo herní klání. Podlaha haly splňuje podmínky dle certifikace sportů FIBA Level 1 (Mezinárodní basketbalová federace) a IHF (Mezinárodní házenkářská federace). Zajímavým architektonickým prvkem haly je použití přírodního materiálu – dřevěného obkladu, jak v interiéru, tak exteriéru, díky kterému budova koresponduje s okolním prostředím. Štítová stěna naproti zázemí slouží jako horolezecká stěna s převisem.

Návštěvníci mají k dispozici také více než 80 nově vzniklých parkovacích míst.
Zobrazit více

Provozovatel

Sportovní hala Borky

Brankovická 1621
280 02 Kolín
Tel.:
+420 725 417 197
Email:
necesany@smsk.cz
WWW:
www.smsk.cz
GPS:
50,037023 15,186815
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí