Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní areál Komec – lezení, tenis, míčové hry, ping-pong, skate, rozhledna
Letní sporty

Sportovní areál Komec – lezení, tenis, míčové hry, ping-pong, skate, rozhledna

Komec nabízí prostředí pro řadu volnočasových aktivit. Nachází se zde lezecká stěna, ping-pongový stůl, tři tenisová hřiště a dvě hřiště multifunkční. Pro skatové nadšence je k dispozici také skate park, který je zcela zdarma. Součástí areálu je vyhlídková věž 25 m vysoká.
Lezení – velmi populární sport současnosti, můžete vyzkoušet právě na Komecu. Pro ty, kteří právě nemají lezeckého parťáka, nebo nemají zkušenosti s lezením, jsou k dispozici tři samojisticí zařízení. Pořádáme kurzy lezení, skupinové lezení a především kroužky a příměstské tábory pro děti.

Ti, kteří raději zůstanou při zemi, mohou využít tenisové kurty či multifunkční hřiště a zahrát si malou kopanou, basketball a mnoho dalších.

Samozřejmostí je kompletní sociální zázemí. K dispozici je rovněž půjčovna, kde si lze vypůjčit kromě lezeckého vybavení také tenisové rakety nebo fotbalový míč.

Nejen pro sportovce je po celý rok otevřeno bistro, které nabízí kromě světlého piva Bernard 11°, také Kofolu, malinovku, domácí limonády a další občerstvení.

Organizujeme adrenalinové aktivity – lanovku z vrcholu komína až na zem, volné pády, provazové žebříky a další.

Celý areál se nachází v bezprostřední blízkosti oblíbené cyklotrasy kolem řeky Svratky, sportovně rekreačním areálu Komárov.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí