Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní areál Horní Počaply
Letní sporty

Sportovní areál Horní Počaply

Sportovní areál Horní Počaply se nachází se na okraji obce Horní Počaply ležící při levém břehu dolního toku řeky Labe.
Jedná se o nově vystavěný sportovní komplex, který Vám poskytne nepřeberné množství vyžití. Je zaměřen na sportovní a volnočasové aktivity, zábavu, pohodu, relaxaci a klid. Na své si přijde opravdu každý, je určen široké veřejnosti bez ohledu na věk, či sportovní výkonnost.

Sportovcům i nesportovcům nabízíme hřiště na fotbal, víceúčelové hřiště (na basketbal, házenou, fotbal aj.), hřiště na hokejbal, volejbal, badminton, speedbadminton, ogo, 2 tenisové kurty, halu stolního tenisu, tělocvičnu (aerobiky, strečinky apod.), skatepark a nechybí dětská hřiště. Hřiště mají standardní rozměry s použitím povrchu Porplast. Ke všem sportovním aktivitám nabízíme zapůjčení sportovních potřeb a náčiní.

V nabídce naleznete také možnost zapůjčení a vyzkoušení elektroboardu. K zázemí patří ubytovna, bar, klubovna – společenská místnost vhodná k pořádání firemních workshopů, či teambuldingů. Do hlavní budovy je bezbariérový přístup, kde se nachází WC pro invalidy a samozřejmě i tělesně postižení mají možnost si u nás zasportovat. Parkoviště pro osobní automobily se nachází uvnitř areálu, přímo u provozní budovy. Celková kapacita parkoviště nabízí 50 míst k parkování. V těsné blízkosti areálu se nachází přístaviště, kde kotví výletní loď Porta Bohemica, nabízející vyjížďky za turistickými cíly a zajímavostmi okolí, dále zde naleznete cyklostezku vhodnou pro cyklo i inline bruslení.

Město Mělník je vzdálené cca 13 km, Roudnice nad Labem také cca 13 km a Praha je vzdálená 60 km.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Mělnické vinařství Kraus

Mělnické vinařství Kraus

Mělník, Středočeský kraj
Zámecká restaurace Roudnice nad Labem

Zámecká restaurace Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj