Úvod > Co chcete dělat? > Sportovně střelecký areál Jívová u Olomouce
Zážitky

Sportovně střelecký areál Jívová u Olomouce

Moderní areál byl zprovozněn na podzim roku 2019 a nachází se v romantickém prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, 15 km vzdušnou čarou od centra Olomouce. Představuje ideální místo pro aktivní trávení volného času v přírodě, s nabídkou služeb pro turisty, cykloturisty, rodiny s dětmi a střelce.
Areál je napojený na síť regionálních cyklotras a turistických značených tras, poskytuje tak přirozené zázemí pro turisty s atraktivní škálou zážitkových aktivit. Podle zvoleného způsobu dopravy můžete návštěvu našeho areálu spojit s půldenním nebo celodenním výletem.

Na své si tady přijdou jak sportovní střelci, tak celé rodiny, firmy, parta přátel, ale také zájemci o romantickou svatbu v přírodě. Je zde venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap), která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené. Pořádáme střelecké soutěže, výuku a výcvik ve střelbě, možnost zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany.

V hlavní budově najdete vybavenou školící místnost pro čtyřicet osob, prodejnu zbraní a střeliva. K dispozici je občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. V areálu nechybí multifunkční dětské a workoutové hřiště, prostory pro venkovní soutěže a hry, dále wi-fi připojení a dobíjecí stanice pro elektrokola. V neposlední řadě je k dispozici ubytování v romantickém prostředí, kde i hvězdy svítí jasněji…

Zastavte se třeba jen na občerstvení dobrou kávou nebo na čepovanou Plzeň a odpočiňte si v krásné přírodě s výhledem do údolí.

 

 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hlubočky, Olomoucký kraj
Wellness hotel Hluboký dvůr

Wellness hotel Hluboký dvůr

Hlubočky, Olomoucký kraj
Hotel S-Port Véska u Olomouce

Hotel S-Port Véska u Olomouce

Dolany, Olomoucký kraj