Úvod > Co chcete dělat? > Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Baseball Hluboká
"> Baseball Hluboká Součástí areálu jsou i 4 baseballová a softballová hřiště. Na hlavním hřišti hraje extraligový baseballový tým Sokol Hluboká. Hřiště je osvětleno pro konání večerních zápasů. (foto 2021) "> Areál Hluboká Cyklistika v jižních Čechách je oblíbenou aktivitou a právě kolem areálu vede Vltavská cyklostezka. "> Glamping Hluboká U areálu se nachází woodka, ubytování glampingového stylu. Domeček má výhled na zámek Hluboká, vlastní posezení a přístup k řece. "> Veřejné grilovací zóny 2 nové grilovací zóny, kam si můžete zakoupit grilovací koš. Doplňují nabídku ohnišť a grilovacích zón v restauracích. "> Stezka Vltavy Areál se nachází u řeky Vltavy, možnost pronájmu i motorových lodí bez potřeby speciálních zkoušek, přístup do vody i skrze koupací molo a pláž. "> Beduínský stan Prostor Aloha baru nabízí kapacitu 300 osob. "> Aloha bar Jedna ze sekcí Aloha baru, písečná pláž. "> Odpočinková zóna Součástí odpočinkové zóny jsou i houpačky s výhledem na zámek Hluboká. "> Cyklostezka u odpočinkové zóny Cyklostezka vede kolem celého areálu. 10 km od Českých Budějovic. "> Stezka bosou nohou. "> Nový relaxační prostro u cyklostezky "> Síťové centrum "> paddleboard Hluboká Hezký výhled z hladiny řeky při projížďce na paddleboardu na zámek Hluboká se nachází cca 400 metrů od půjčovny. "> Lanový park součástí okruhu jsou i závěrečné sjezdy "> Minigolf Hluboká Adventure minigolf s 18 jamkami. "> Minigolf Adventure minigolf se hraje v příjemném prostředí stovek rostlin a stromů. "> Areál Hluboká Jedna z odpočinkových zón s lehátky - velká dřevěná lehátka. "> Lanový park Pohled na síťové centrum. "> koupací molo koupací molo s žebříkem, písečná pláž, lehátka jsou volně k dispozici. "> zóna Špuntárium vzduchová trampolína "> Areál Hluboká Poled na 4 vzduchové trampolíny, minigolf a lanový park (2021) "> zóna Špuntárium Dětský minilanáček "> zóna Špuntárium Oplocené dětské hřiště pro ty nejmenší - vlastní vzduchová trampolína, minilanáček, skákací hrady, skluzavky, herní zóna. "> zóna Špuntárium Grilovací zóna u dětského světa je vhodná pro oslavy a večerní aktivity. "> Lanový park Lanové centrum je rozděleno na 3 zóny - velký okruh, technícký okruh a dětský okruh se síťovým centrem. "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Areál nabízí širokou nabídku možností sportovního vyžití i místo pro odpočinek a relaxaci. Nejčastějšími návštěvníky areálu jsou rodiny s dětmi. Novinkou 2022 jsou nové motorové lodě, zázemí pro cyklisty, koktejl bar a osvěžovací zóna.
Sportovně relaxační areál v Hluboké nad Vltavou je největší venkovní zábavní park v republice a nabízí širokou škálu sportovního vyžití pro děti i dospělé a vedle aktivní relaxace na různých atrakcích i řadu míst k odpočinku.
 
Vyzkoušet můžete velký lanový okruh v adrenalin parku, pro děti je k dispozici boulder stěna, nebo dětský lanáček se síťovým centrem. Zábavou pro celou rodinu bude 18jamkové minigolf hřiště se skalkami a vodními jezírky. Děti určitě zaujmou 4 obří vzduchové trampolíny nebo aréna plná hopsakoulí na plážovém písku. K dispozici jsou zde 4 hřiště na plážový volejbal, ping-pongové stoly, víceúčelové hřiště, nebo třeba unikátní bezbariérová venkovní posilovna. V teplém počasí se děti rády osvěží v brouzdališti s vodotryskem a herními prvky, všichni pak mohou využít písečnou pláž s koupacím molem a zaplavat si přímo v řece Vltavě. V areálu se nachází i půjčovna sportovních potřeb, vybavení na vodu, kol, koloběžek a dalšího sportovního vybavení. Pro nejmenší návštěvníky je uzpůsoben samostatný uzavřený prostor Špuntária s atrakcemi a zázemím pro malé děti. Relaxovat můžete na rozlehlých travnatých plochách areálu nebo si vybrat jednu z řady odpočinkových zón s různým typem posezení. Samozřejmostí je restaurace přímo v areálu a několik dalších míst s možností občerstvení. Nově je od května 2022 otevřena velká relaxační zóna, beduínský stan, rozšířený koktejlbar a venkovní grill občerstvení, odpočinkové pláže, zázemí pro cyklisty, houpačky, stezka bosou nohou a také veřejné grillpointů.
 
Sportovně relaxační areál nabízí také ubytování hostelového typu vhodné zejména pro skupiny. Vícelůžkové pokoje jsou prakticky zařízeny a mají společné sociální zařízení.  Taktéž je zde k dispozici stanová plocha a glampingový domeček umístěný nedaleko areálu s krásným výhledem na zámek Hluboká.
 
Tipy, co vyzkoušet:
Vydejte se na půldenní výlet po řece Vltavě – půjčte si malou motorovou loď a ferratový set a vydejte se po řece Vltavě na 8 km vzdálenou Ferratu Hluboká. Cestou si užijete plavební komoru, krásný pohled na zámek Hluboká z vodní hladiny a netknutou přírodu.
 
Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Adventure minigolf Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Plavba motorovým člunem na Ferratu Hluboká

Plavba motorovým člunem na Ferratu Hluboká

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Zámecký Golf Resort Hluboká

Zámecký Golf Resort Hluboká

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Pivovar Hluboká nad Vltavou

Pivovar Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj
Lovecká chata

Lovecká chata

Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj