!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportland Babylon - centrum volnočasových aktivit na jižní Moravě
Zážitky

Sportland Babylon - centrum volnočasových aktivit na jižní Moravě

Nabídka zahrnuje horské minikáry, uměle zasněžovaný lyžařský svah a nově adrenalinové aktivity v podobě bungee trampolíny, obří houpačky, visuté lanovky a skoku do hlubin.
Letní terasa ... K létu samotnému patří kromě nádherných dní také pohoda a odpočinek po každodenním shonu v práci. Přijďte si tedy odpočinout a vychutnat pohodu do útulně zasazeného zahradního posezení, z nějž se můžete kochat krásou a majestátností vrchu kopce Stražovjáku. Starat se o vás budou špičky v oblasti gastronomie, kteří pro vás kromě pokrmů tradiční české kuchyně připravili rozmanité speciality na grilu.

Horská dráha: Nově postavená horská dráha zve každého, kdo se nebojí rychlosti a chce ukázat co umí. Ať už v minikáře, speciálním horském kole či na koloběžce si můžete vyzkoušet co je to ovládat rychlost, ve které každá chyba může znamenat ztrátu cenných vteřin. Tato dráha vyžaduje plné soustředění opravdového závodníka. Naši dráhu navštívil druhý vicemistr on-line ligy FORMULE 1 z roku 2005 jež po odzkoušení řekl: „Je to neopakovatelný a nevšední zážitek, při kterém člověka doslova zaplatí vlna adrenalinu a pravého závodnického vzrušení. Vřele doporučuji všem mladým i starším lidem. Stojí to opravdu za to."

Lyžařský areál Sportland Babylon, nejvýše postavené sportovního zařízení v Jihomoravském kraji (417 m. n. m.). Přepravní kapacita střediska je 1500 osob za hodinu, délka hlavní osvětlené a pravidelně zasněžované sjezdovky je 450 m. Neopakovatelný zážitek nabízí noční lyžování, denně do 21:30.

Sportland Babylon se nalézá na vrcholku Stražovského kopce u Strážovic, zvaného také Babí lom.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí