Úvod > Co chcete dělat? > Sportland Babylon Strážovice – uzavřeno
Zážitky

Sportland Babylon Strážovice – uzavřeno

Centrum volnočasových aktivit na jižní Moravě Sportland Babylon je do odvolání uzavřeno z důvodu požáru.
Sportland Babylon se nalézá na vrcholku Stražovského kopce u Strážovic, zvaného také Babí lom. Nabídka zahrnuje horské minikáry, uměle zasněžovaný lyžařský svah a nově adrenalinové aktivity v podobě bungee trampolíny, obří houpačky, visuté lanovky a skoku do hlubin.

Letní terasa ... K létu samotnému patří kromě nádherných dní také pohoda a odpočinek po každodenním shonu v práci. Přijďte si tedy odpočinout a vychutnat pohodu do útulně zasazeného zahradního posezení, z nějž se můžete kochat krásou a majestátností vrchu kopce Stražovjáku. Starat se o vás budou špičky v oblasti gastronomie, kteří pro vás kromě pokrmů tradiční české kuchyně připravili rozmanité speciality na grilu.

Horská dráha: Nově postavená horská dráha zve každého, kdo se nebojí rychlosti a chce ukázat co umí. Ať už v minikáře, speciálním horském kole či na koloběžce si můžete vyzkoušet co je to ovládat rychlost, ve které každá chyba může znamenat ztrátu cenných vteřin. Tato dráha vyžaduje plné soustředění opravdového závodníka. Naši dráhu navštívil druhý vicemistr on-line ligy FORMULE 1 z roku 2005 jež po odzkoušení řekl: „Je to neopakovatelný a nevšední zážitek, při kterém člověka doslova zaplatí vlna adrenalinu a pravého závodnického vzrušení. Vřele doporučuji všem mladým i starším lidem. Stojí to opravdu za to."

Lyžařský areál Sportland Babylon, nejvýše postavené sportovního zařízení v Jihomoravském kraji (417 m. n. m.). Přepravní kapacita střediska je 1500 osob za hodinu, délka hlavní osvětlené a pravidelně zasněžované sjezdovky je 450 m. Neopakovatelný zážitek nabízí noční lyžování, denně do 21:30.

Provozovatel

Sportland Babylon

Strážovice
696 38 Strážovice
Tel.:
+420 723 365 347
Tel.:
+420 608 400 337
Email:
sportlandbabylon@...
WWW:
www.sportlandbaby...
GPS:
49,009815 17,046228
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Selský dvůr Strážovice

Hotel Selský dvůr Strážovice

Strážovice, Jihomoravský kraj
Vinařství Josef Dufek – víno z Moravského Slovácka

Vinařství Josef Dufek – víno z Moravského Slovácka

Svatobořice-Mistřín, Jihomoravský kraj