Úvod > Co chcete dělat? > Sport relax a wellness v Šumperku
Sport relax a wellness v Šumperku
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Sport relax a wellness v Šumperku

Chcete si odpočinout od všedních dnů, pobavit se s přáteli nebo jen vybít přebytečnou energii? Máme pro vás řešení přímo v centru Šumperka, města které je bránou Jeseníků. V prostorách luxusního hotelu je vám k dispozici zázemí wellness se 3 saunami, krytým bazénem, vířivou vanou a solnou jeskyní.

Samozřejmostí je masážní centrum a dále jsou zde k dispozici také služby profesionální kosmetičky a kadeřnic. Ze sportovních aktivit nabízí hotel Elegance možnost vyžití při stolním tenise, ricochetu nebo fotbálku 2na2. Pro společenské aktivity je k dispozici hostům nevýherní herna s golfovým simulátorem, kulečníky, snookerem nebo bowlingem.

Svým hostům nabízí širokou nabídku vyžití po celý rok ať už ve sportovním hotelovém centru kde najdete ricochet, malou kopanou, stolní tenis, bazén, aerobic, tělocvičnu nebo pro chvíle relaxace nabízí whirpool, saunu, solária, masáže a také největší solnou jeskyni v okrese.

V prostorách hotelu je také umístěna zábavní herna s posezením a barem kde můžeme svým hostům nabídnout golfový simulátor, bowling, kulečník, snooker, šipky, stolní fotbálek a hokej, air hokej a také pokerový salonek pro karbaníky. Hotel nabízí celkem 15 pokojů a ubytování až pro 40 osob. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány a také bezbariérový pokoj pro invalidy. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou klimatizovány, dále jsou vybaveny kabelovou televizí, minibarem, telefonem, trezorem, připojením k internetu a samozřejmě koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Apartmány mají oddělené ložnice a navíc kompletně vybavený kuchyňský kout včetně sporáku, mikrovlné trouby a také myčky. Všechny prostory hotelu jsou plně klimatizovány. V celém prostoru hotelu je bezdrátové WiFi připojení k internetu zdarma. Hosté mají možnost parkovat na vyhrazeném parkovišti před vstupem do hotelu.

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Elegance

Husitská 2
787 01 Šumperk
Tel.:
+420 581 112 120
Tel.:
+420 581 112 123
Email:
rezervace@hotelel...
Email:
info@hoteleleganc...
WWW:
www.hotelelegance.cz
GPS:
49,966969 16,977218
 
Region:
Olomoucký kraj
Oblast:
Jeseníky
Město:
Šumperk
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Arte v Šumperku

Restaurace Arte v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj
Hotel Elegance v centru Šumperka

Hotel Elegance v centru Šumperka

Šumperk, Olomoucký kraj
Restaurace Schiller v Šumperku

Restaurace Schiller v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj
Bistro J & J v Šumperku

Bistro J & J v Šumperku

Šumperk, Olomoucký kraj