!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Špičková gastronomie v restauraci Bellevue
Špičková gastronomie v restauraci Bellevue
"> "> "> 73_Bellevue.JPG "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Špičková gastronomie v restauraci Bellevue

Špičková gastronomie v moderních designových prostorech se skleněnými prvky od Ronyho Plesla. Díky poloze na nábřeží Vltavy se nabízí neopakovatelný výhled na Pražský hrad a Karlův most.
Bellevue je kouzlo - je to kouzlo neopakovatelného okamžiku, vaší jedinečné chvíle. Jedině Vy dáváte všemu, co děláme, smysl. Co by byl dechberoucí výhled na majestátní Pražský hrad bez zasněných očí zamilovaných?

Kde by čerpal šéfkuchař Petr Bureš nebo hostujicí michelinský šéfkuchař Gabrielle Feiciani inspiraci pro kreativní díla bez nadšených ovací při dezertu? Jaký by byl letní večer bez posezení na terase za světel pouličních lamp a tichého šumění Vltavy? Jak by chutnal nejlepší ročník krásného vína bez přátel kolem stolu? Z restaurace Bellevue na Smetanově nábřeží se dotknete nejkrásnějších míst v Praze. Výjimečné místo v té nejlepší společnosti Národního divadla, Žofína, Karlova mostu, Rudolfina, Staroměstského náměstí i Pražského hradu. V elegantním interiéru rozehrává na stěnách svou hru světlo a stín originálních skleněných prvků Ronyho Plesla.

Usaďte se pohodlně u okna a nechte na sebe působit kouzlo historie. Pokud je Praha tou nejromantičtější kulisou, pak Bellevue je tím nejlepším místem pro vaši schůzku. Připravíme vaši vysněnou svatební hostinu. Naplánujeme vaše výročí do posledního detailu. Nebo překvapte a okouzlete vaše nejbližší slavnostní večeří. Teprve v doprovodu skvělých vín se nejvybranejší jídla stávají úžasnými pochoutkami. Na dokonalou souhru vín a menu dohlíží přísně ale s láskou Tomáš Melich, managing director.

Přijďte odhalit kouzlo Wine Clubu, speciálního programu degustačních menu postavených kolem špičkových vín.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020