Úvod > Co chcete dělat? > Spa & relax centrum v Náchodě

Spa & relax centrum v Náchodě

Lázně a wellness
Hotel Tommy - congress & relax center nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku ve vlastním relaxačním a welness centru. Hotel je situován na Babí - v malebné příměstské části města Náchod.
Hotel nabízí luxusní ubytování, kongresové prostory pro firemní a společenské akce, wellness centrum: bazén s protiproudem, whirlpool, masáže, novinkou je finská sauna, infra kabina a hydromasážní vana.

Přestaňte se cítit vyčerpaně, zbavte se stresu, zapomeňte na každodenní starosti, udělejte radost sami sobě. Hotelové relaxační wellness centrum nabízí bazén s protiproudem, vířivou vanu whirlpool, sportovní a rekondiční masáže, které vám doporučí diplomovaný masér. Dále je možné využít infrasaunu či parní horkovzdušné lázně. Pro zlepšení kondice můžete využít rotoped. Všechny vaše zážitky podtrhne luxusní ubytování v pokojích zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu.

Nejste-li hotelovými hosty, nevadí. Přijďte s plavkami na oběd. Spojte příjemné s užitečným. Hotel Tommy nabízí nejen svým hostům možnost navštívit hotelový restaurant a pochutnat si na lahodném polední menu a poté strávit 30 minut relaxace v hotelovém krytém bazénu. To vše za pohých 89 Kč. Při této příležitosti vám nabízíme také nové a rozšířené služby hotelového wellness - medové masáže, čokoládové masáže, havajskou masáž, indickou masáž hlavy, reflexní terapii atd. Přijďte si odpočinout do Hotelu Tommy.

K vašemu pohodlí v rámci ubytování poslouží 30 dvoulůžkových luxusních pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Hotelové pokoje jsou rozděleny do kategorie Economy class, Standard class a Superior class. Romantické podkrovní pokoje nabízejí překrásný výhled na česko - polskou hranici s podhůřím kladské kotliny.

Tým zkušených kuchařů a obsluha restaurace Hotelu Tommy Náchod vás zvou k příjemnému posezení. Útulná a netradiční restaurace v rustikálním stylu vás přivítá svou jedinečnou atmosférou.

 

 
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí