Úvod > Co chcete dělat? > Spa Hotel Zámek Lužec u Nejdku v Krušných horách
Ubytování

Spa Hotel Zámek Lužec u Nejdku v Krušných horách

Na základech původního loveckého zámečku z roku 1919 zde otevírá brány komplex nabízející ubytování uprostřed přírody v nadmořské výšce 700 m.

Hotel je stylizovaný do podoby loveckého zámečku tak, aby připomínal lovecká sídla šlechticů. Masivní dveře se starým kováním, starožitné lampy, rytířská brnění, erby královských rodů a lovecké trofeje – každý detail interiéru je promyšlený tak, aby hosté byli obklopeni epochou rytířů a králů. Idyla malebné přírody a mystické ticho je rušeno pouze zpěvem ptáků.

Zámek Lužec SPA & Welness Resort¨disponuje celkem 62 pokoji s různou úrovní vybavení, jedinečnou atmosférou která zdůrazňuje jejich originalitu. Atmosféra zdůrazněná originálním designem má své pokračování i v interiérech restaurací, kde se prolíná slavná historie éry českých vládců Karla IV., Václava II. a Rudolfa II. V těchto dobových prostorách si můžete vychutnat pokrmy připravené jak podle starodávných receptur v peci Tandoor, tak i podle soudobých gastronomických trendů. Výběr míst k posezení je opravdu velký – Středověká krčma s venkovními altány, Královská restaurace, Salonek Václava II. a Lobby bar s venkovní terasou. 

V přízemí Zámek Lužec SPA & Welness Resort se nalézá multifunkční balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš wellness pobyt i odpočinek. Hostům jsou k službám připraveni zkušení specialisté i maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.
Zámek Lužec SPA & Welness Resortnabízí kromě odpočinku i konferenční sál pro vaše obchodní jednání, konference, kongresy apod. včetně audio a video techniky. K dispozici jsou dvě konferenční místnosti: Konferenční sál Panorama se 130 místy a salonek Václava II. s 16 místy.

Resort je vhodný nejen pro wellness pobyty a víkendové pobyty, ale také firemní akce, školení a prezentace, výjezdní zasedání, romantické svatby, výlety s dětmi a další. Zámek Lužec SPA & Welness Resort**** nabízí svým hostům bezplatné parkoviště pro osobní vozy i parkovací stání pro autobusy. Hotelové parkoviště je navíc zabezpečeno monitorovacími systémy.

Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem – hotel Lužec nedaleko Karlových Varů vám nabídne pohádkovou dovolenou, dodá vám sílu a dobrou náladu!

Provozovatel

Zámek Lužec Spa & Wellness Resort****

Lužec 1
362 25 Nejdek
Tel.:
+420 720 221 792
Email:
reservation@zamek...
GPS:
50,315080 12,803899
 
Region:
Karlovarský kraj
Oblast:
Krušné hory
Město:
Nejdek
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
4.11.
6.11.
Caminos festival – 16. ročník

Caminos festival – 16. ročník

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
29.11.
Lord of the Dance Karlovy Vary

Lord of the Dance Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
6.10.
Václav Hudeček – 70

Václav Hudeček – 70

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
11.11.
12.11.
Variace 2022 Karlovy Vary

Variace 2022 Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Krčma Jana Žižky na zámku Lužec

Krčma Jana Žižky na zámku Lužec

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Pivovar Starý hrad

Pivovar Starý hrad

Děpoltovice, Karlovarský kraj