Úvod > Co chcete dělat? > Spa Hotel Trocnov Karlovy Vary
Lázně a wellness

Spa Hotel Trocnov Karlovy Vary

Spa Hotel Trocnov nabízí stravování a ubytování, stejně jako lázeňské služby vysoké kvality odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu. Hotel, s kapacitou 59 lůžek, nabízí možnost ubytování v luxusních apartmánech s restaurací, letní terasou a vlastním krytým parkovištěm.
Sanatorium Trocnov se nachází v zámeckém údolí lesoparku v Karlových Varech nedaleko od léčebných pramenů. Díky generální rekonstrukci je hotel vhodný pro lázeňskou i ozdravnou péči a odpočinek.
Hotel může nabídnout útulnou a příjemnou atmosféru, vysoký komfort a spoustu prostoru pro aktivní odpočinek a obnovu sil. Po dobu pobytu hosté získají požitek z přátelské rodinné atmosféry a služeb vysoké kvality, které zajišťují kompletní relaxaci, klid a regeneraci. Hotel se stará o hosty zvyklé na vysoký standard služeb.

Vybavení pokojů: minibar, přímá telefonní linka, klimatizace, vysoušeč vlasů, satelitní televize, ústřední topení
 

Lázeňská péče hotelu Trocnov

Spa Hotel Trocnov se nachází v překrásné čtvrti Karlových Varů. Roku 1995 byl kompletně renovovaný, aby vytvářel nejlepší podmínky pro lázeňské a relaxační služby. Po dobu pobytu hosté získají požitek z přátelské rodinné atmosféry a služeb vysoké kvality, které zajišťují kompletní relaxaci, klid a regeneraci. Hotel se stará o hosty zvyklé na vysoký standard služeb. Léčebnou a lázeňskou péči obstarávají kvalifikovaní lékaři specialisté – balneolog a samozřejmostí je i gynekolog a urolog.

Poskytované terapeutické služby jsou vhodné k léčbě nemocí trávicího ústrojí a metabolických poruch a zahrnují velmi atraktivní regenerační léčbu. Lékařské a regenerační služby jsou poskytovány vysoce kvalifikovanými odborníky. Terapeutické procedury jsou poskytovány v balneologické terapeutické jednotce, která náleží k hotelové budově a zahrnuje saunu, rehabilitační bazén, elektroléčbu, oxygenoterapii a vysoce oblíbené koupele jako jsou vodní masážní vany, parafínové koupele, skotské střiky a všechny druhy masáží. Taktéž je v nabídce možnost individuální léčebné gymnastiky na moderním léčebném stroji PowerPlate.
 

Provozovatel

Sanatorium Trocnov a.s.

Krále Jiřího 3/1053
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 353 232 254
Email:
trocnov@volny.cz
WWW:
www.spatrocnov.cz
GPS:
50,225156 12,874034
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Villa Ritter Karlovy Vary

Hotel Villa Ritter Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Hotel Eliška Karlovy Vary

Hotel Eliška Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Tusculum

Tusculum

Karlovy Vary, Karlovarský kraj