Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Spa Hotel Felicitas v srdci lázeňského města Poděbrady
Lázně a wellness

Spa Hotel Felicitas v srdci lázeňského města Poděbrady

Spa Hotel Felicitas je vyjímečný svou polohou v Poděbradech. Nachází se na lázeňské kolonádě s výhledem na centrální fontánu. Komplex, ve kterém naleznete vše k dokonalé relaxaci se nachází jen 30 min. od Prahy.
Přímo v hotelu jsme pro vás připravili oázu odpočinku a relaxace:
  • koupele – perličková, podvodní, uhličitá, přísadová
  • masáže – klasické ruční masáže, zážitkové masáže ( aroma masáž, lávové kameny, atd.)
  • zábaly, relaxační tělové rituály Alqvimia, Thalgo
  • saunový minisvět s relaxační zónou
  • kosmetika
Wellness představuje cestu k souladu mysli duše a těla. Budeme rádi, pokud tento soulad naleznete u nás. Připravili jsme prostředí, ve kterém si každý najde svůj zážitek. Začít můžete v našem saunovém minisvětě, pokračovat příjemnou masáží a vše zakončit v odpočinkové zóně. 

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, můžete využít náš vnitřní hotelový bazén 12,5 m x 5,5 m x 1,3 m, kde můžete relaxovat na masážním lehátku, využít masážní podvodní trysky nebo si zacvičit pod vedením fyzioterapeutek. Dále si můžete zapůjčit jízdní kola, koloběžky, elektrokola, elektrokoloběžky nebo kolečkové brusle a zamířit do přírody po polabských cyklostezkách. Pro odpolední vycházku je zde příjemný okruh k soutoku Labe s Cidlinou.

Po návratu z přírody nebo relaxace přijměte pozvání do hotelové restaurace FINE BUFFET BY LOVAS, která vznikla spojením příjemného moderního prostředí Spa Hotelu Felicitas s vášní pro gastronomii bratrů Lovětinských. Jak již název napovídá, jde o bufetovou restauraci, kde můžete ochutnávat vše, co tým kuchařů připraví.

Regenerační pobyt v Poděbradech

Potřebujte odpočinout a nevíte kam? Srdečně vás zveme do Lázeňského hotelu Park v Poděbradech, postaráme se o vás v příjemném rodinném prostředí a můžete vyzkoušet širokou škálu velice účinných léčebných regeneračních a relaxačních terapií, nyní s mimořádnou slevou 20%.
Poděbrady, Středočeský kraj

Slavnostní zahájení lázeňské sezony 2023 v Poděbradech

Zažijte nejen relax při procedurách, ale také program na lázeňské kolonádě v Poděbradech.
Poděbrady, Středočeský kraj

Tomáš Predka – Obvody a výboje

Výstava Obvody a výboje nabízí výběr z aktuální malířské tvorby Tomáše Predky.
Poděbrady, Středočeský kraj

Vernisáž Tomáš Predka – Obvody a výboje

Srdečně zveme na slavnostní zahájení výstavy. Za účasti autora, k výstavě promluví kurátor výstavy Radek Wohlmuth. Součástí události bude degustace lahodných vín z Kavárny Viola Poděbrady. Výstava potrvá do 9. dubna 2023.
Poděbrady, Středočeský kraj

Polabské muzeum v Poděbradech

Polabské muzeum v Poděbradech představuje přírodu, archeologii, historii a lázeňství regionu prostřednictvím stálé expozice Příběh Polabí a expozice Středověký špitál zv. Kunhuta.
Poděbrady, Středočeský kraj

Hotel Chariclea v lázních Poděbrady

V roce 2020 otevřely Lázně Poděbrady na lázeňské kolonádě nový hotel s moderním balneo provozem, plaveckým bazénem, saunovým světem a wellness centrem.
Poděbrady, Středočeský kraj

Eliščin pramen v Poděbradech

Pramen Eliška byl navrtán roku 1910. Naleznete ho tryskat z měděné vázy do skleněné půlkoule, která je zakrytá secesní kovovou stříškou nesenou na sloupcích. Celá konstrukce je ozdobená různými motivy z říše rostlin, volutami a štítky.
Poděbrady, Středočeský kraj

Soukromé muzeum historie lázeňství Poděbrady

Expozice ve vestibulu budovy v Centrálních lázních Poděbrady je věnovaná historii města Poděbrady. Můžete si zde prohlédnout sbírku dobových předmětů, pohledů a dalších sběratelských unikátů.
Poděbrady, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Park Poděbrady

Lázeňský hotel Park v Poděbradech poskytuje kromě ubytovacích služeb širokou nabídku kvalitních a účinných terapií klasické i Ayurvédské medicíny, krásné procházky a sportovní aktivity.
Poděbrady, Středočeský kraj

Náš Hostinec v Poděbradech

Hostinec nabízí velice dobře čepované plzeňské pivo a k tomu něco na zub. Restaurace s čepovanou tankovou Plzní a krásným výhledem do poděbradského parku. Při přízni počasí k dispozici zahrádka s obsluhou otevřena do 22 hodin.
Poděbrady, Středočeský kraj

Cucina

Poděbradská kolonáda žije! A je to také velká zásluha skupiny La Place, za kterou stojí Tomáš Vrba. Bývalý instalatér se vrhl do gastra a plodí neskutečně hezké fungující projekty.
Poděbrady, Středočeský kraj

Vilémovo Pekařství & Koloniál v Poděbradech

Vilémovo pekařství a koloniál je útulné místo uprostřed lázeňské kolonády, které příjemně spojuje klasické pojetí pekárny se současnou představou o moderní kavárně.
Poděbrady, Středočeský kraj