Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Spa Hotel Centrum Františkovy Lázně
Lázně a wellness

Spa Hotel Centrum Františkovy Lázně

Spa Hotel Centrum se nachází v bezprostřední blízkosti lázeňského parku a zároveň nedaleko hlavní lázeňské promenády. Vyzkoušejte naší příjemnou rodinnou atmosféru, komfort, osobní přístup i vynikající lázeňské služby a účinné procedury.
Spa Hotel Centrum poskytuje svým hostům již od roku 1992 kromě nadstandartního komfortu a pestré nabídky služeb především klidnou a příjemnou rodinnou atmosféru. Nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského parku, nedaleko hlavní lázeňské promenády. V roce 2020 došlo k rozšíření hotelu o sousední historickou budovu, v níž byla nově vybudována restaurace a nové, luxusně zařízené pokoje a apartmány. Plnohodnotná lázeňská péče je zajištěna ve vlastním moderním balneoprovozu s rehabilitačním bazénem. Ke koupelím se využívá voda z místního přírodního minerálního pramene.

Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a apartmány. Součástí jejich výbavy je koupelna se sprchovým koutem a WC, televize se satelitem, telefon, chladnička, trezor, župan, fén a bezdrátové připojení k internetu. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké.
 

Hotelová restaurace

V hotelové restauraci na Vás čeká rozmanitý výběr čerstvých, u nás pečlivě připravovaných pokrmů.  V nabídce naleznete tradiční českou i mezinárodní kuchyni, vegetariánské, sezónní i domácí speciality. Snažíme se co nejvíce využívat kvalitních surovin od místních dodavatelů. Bezlepkové nebo bezlaktózové pokrmy Vám rádi připravíme na základě předchozího požadavku. V rámci lázeňských pobytů je možno zvolit polopenzi nebo plnou penzi. Snídaně jsou nabízeny formou teplého i studeného bufetu, nápoje jsou servírovány. Obědy a večeře jsou tříchodové, dle výběru z denního menu.
 

Lázeňské pobyty

Moderní balneoprovoz s rehabilitačním bazénem a saunami nabízí našim hostům jedinečnou možnost si vyzkoušet a vychutnat plnohodnotnou lázeňskou léčebně rehabilitační péči pod dohledem odborného lékaře a personálu. Ke koupelím využíváme přírodní minerální pramen. Naším klientům je zajištěna 24 h zdravotnická služba. Hlavními indikacemi jsou onemocenění pohybového aparátu a nemoci srdce a oběhového ústrojí.

Našem lázeňském zařízení podáváme následující procedury:
 • minerální uhličitá koupel, perličková koupel, sirná koupel, slatinná koupel
 • klasická masáž, reflexní masáž, Breussova masáž, podvodní masáž
 • individuální léčebný tělocvik, cvičení v bazénu, manuální terapie
 • slatinný zábal, parafínový zábal, uhličitý vak, plynové injekce
 • magnetoterapie, elektroterapie, laserová terapie, kryoterapie, kyslíková terapie, infračervené záření, inhalace, ultrazvuk, aparativní lymfodrenáž
 • suchá masážní vana Medistream
 
Váš pobyt si můžete zpříjemnit i o následující relaxační procedury:
 • masáž lávovými kameny
 • thajská olejová masáž
 • medová masáž
 • aromatická masáž
 • indická masáž hlavy
 • reflexní masáž plosky nohy
 • lymfodrenáž obličeje
 • manuální lymfodrenáž
 • akupunktura
 • finská sauna
 • infrasauna

Provozovatel

Spa Hotel Centrum

Anglická 392/5a
351 01 Františkovy Lázně
Tel.:
+420 354 543 156
Email:
spahotel@centrum.cz
WWW:
www.spahotelcentr...
GPS:
50,120550 12,348292
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Zahájení lázeňské sezóny 2023 ve Františkových Lázních

Město Františkovy Lázně zahajuje již 230. lázeňskou sezónu. Při slavnostním zahájení se představí Františkovy Lázně na filmovém plátně a připomenou nám téměř stoleté výročí vzniku prvního snímku o městě.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Chebský hrad – zimní prohlídky

Brána Chebského hradu se nezavírá ani se zimním období.
Cheb, Karlovarský kraj

Chebský masopust 2023

Letošní masopustní průvod se vydá na svoji cestu historickou částí Chebu v sobotu 19. února. Přijďte se i vy společně pobavit s veselým průvodem masek. A nezapomeňte, že jsou to právě masky, které jsou jeho největší ozdobou a mělo by jich být co nejvíce, aby průvod byl pestrý a veselý!
Cheb, Karlovarský kraj

Agapé a jiné lásky

Výstava v Klubu G4. Volné sdružení profesionálních fotografů a výtvarníků představuje svou současnou tvorbu.
Cheb, Karlovarský kraj

Rozhledna Salingburg ve Františkových Lázních

Salingburg je malá rozhledna ve Františkových Lázních, která svým tvarem napodobuje hradní zříceninu. Postavena byla v roce 1906.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Beer Spa Beerland – První Pivní Lázně Františkovy Lázně

První Pivní Lázně Františkovy Lázně se nachází v centru města, v ulici Anglická č.13, jen 200 metrů od legendární sochy Františka.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Reza ve Františkových Lázních

Hodláte strávit ve Františkových Lázních léčebný pobyt, aktivní dovolenou či relaxační víkend? Wellness a Spa Hotel Reza vám pro tyto příležitosti nabízí neopakovatelné zážitky.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Městské muzeum Františkovy Lázně

Přijďte si prohlédnout více než 600 starých fotografií z konce 19. a počátku 20. století, originál sochy Frantíka Adolfa Mayerla z r. 1923 do Městského muzea Františkovy Lázně.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Spa & Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně

Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních poskytuje kompletní wellness a lázeňské služby s lékařským dohledem a širokým výběrem procedur. Přijeďte si sem odpočinout...
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Penzion Abbazia Františkovy Lázně

Penzion Abbazia Františkovy Lázně leží v klidné části města, pouhých 5 minut chůze od centra, lázeňských kolonád a pramenů. Kromě komfortního ubytování najdete v penzionu Abbazia příjemnou restauraci, která je vyhlášena rybími a dalšími specialitami.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Restaurace Rybářská bašta

Tradiční rybí restaurace v centru Františkových Lázní. Pokračujeme v rodinné tradici a vedení restaurace stejně pečlivě, odborně a s láskou jako maminka Eva.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Revelton Studios Františkovy Lázně

Apartmanovy hotel Revelton Studios se nachází primo v centru Františkovy Lázně, jednoho z nejoblíbenějších lázeňských měst v Česke republice. Nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech s novější technologii bezkontaktního check-inu a online recepce.
Františkovy Lázně, Karlovarský kraj