Úvod > Co chcete dělat? > Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina
Životní styl

Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina

Svatá Kateřina nadchne každého, kdo chce načerpat novou energii a odpočinout si v krásném prostředí uprostřed přírody. Areál nabízí moderní interiéry, příjemný personál, vynikající kuchyně a wellness o velikosti 1200 m².

Užijte si masáže, zábaly, sauny, páry aromaterapie, whirlpool, Rasulbath nebo jacuzzi pod širým nebem. Během pobytu lze při volné kapacitě vyzkoušet jógu, Pilates, tenis, jízdu na koni nebo golf.

Vyberte si z těchto pobytových programů: Wellness pobyty: Dny plné odpočinku, Čas hýčkání a pohody; hubnoucí pobyty: Dny štíhlé linie, Metabolic balance, Štíhlá snadno a lehce; jógové pobyty: Body & Mind jóga, Ájurvéda jóga detox; Dny plné jógy; víkendy pro ženy: Dolce Vita, Škola líčení; romantické pobyty: Romantický pobyt, Romantický víkend snů; beauty pobyty pro ženy: Dolce Vita, Víkend se školou líčení; antistresové pobyty: Ájurvédou proti stresu, S úsměvěm a bez stresu; aktivní pobyty: Cross training víked, Víkend se psím spřežením pro dva, Bod&Mind Pilates, Bežecký víkend, Golfový pobyt a další...
 

Ájuverdský pavilon

Ájurvédský pavilon je rozdělen do dvou částí. První je věnována výhradně ájurvédě a ájurvédským terapiím, druhá část je tvořena wellness & spa. V pavilonu bylo vybudováno pět specializovaných terapeutických místností, jejichž součástí jsou parní kabiny pro intenzivní vstřebání léčebných olejů po ájurvédských terapiích. Wellness & spa v ájurvédském pavilonu nabízí finskou saunu, aromaterapeutickou parní kabinu, dva velké whirlpooly, Kneippův chodník a bazén se šesti masážními sedáky. Téměř z každého prostoru wellnes & Spa se naskytají nádherné výhledy do okolní přírody.
 

Sportovní aktivity v resortu a okolí

Projděte se okolím, projeďte se na kole a nebo zvolte sportovní aktivity pod vedením kvalifikovaných instruktorů. K dispozici je sedm specializovaných tělocvičen, posilovna, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, kulečník, 3 tenisové kurty, stolní tenis, florbal, pétanque, golfový driving range a celoročně jízda psím přežením. V zimě za příznivých klimatických podmínek: bruslení na jezírku, běh na lyžích nebo na sněžnicích a projížďky na saních tažených koňmi. Resort má svou půjčovna sportovních potřeb.
 

Speciality Resortu Svatá Kateřina

Diagnostika složení těla na unikátním přístroji InBody 720 s poradenstvím dietologa a výživového poradce, romantická koupel ve dvou ve vaně z jednoho kusu lávového kamene a jízda psím spřežením.


Přednosti resortu

Po staletí ceněná voda pramene sv. Kateřiny, skvělá kuchyně, bezvadné služby personálu a ticho a klid uprostřed lesů Vysočiny.
 

Uvidíte, že si Resort Svatá Kateřina zamilujete a budete se k nám vracet!

Zobrazit více

Provozovatel

Resort Svatá Kateřina

Počátky 327
394 64 Počátky
Tel.:
+420 565 456 801
Tel.:
+420 565 456 666
Email:
recepce@katerinar...
Email:
info@katerinareso...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.katerinaresor...
GPS:
49,256540 15,232950
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 
14.7.
17.7.
Carp Cup Letny 2022

Carp Cup Letny 2022

Dobrá Voda, Kraj Vysočina
22.6.
T-Mobile Olympijský běh Křemešník

T-Mobile Olympijský běh Křemešník

Nový Rychnov, Kraj Vysočina
17.6.
19.6.
Motoholomek 2022

Motoholomek 2022

Telč, Kraj Vysočina
29.7.
14.8.
Prázdniny v Telči 2022

Prázdniny v Telči 2022

Telč, Kraj Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování na faře Žirovnice

Ubytování na faře Žirovnice

Žirovnice, Kraj Vysočina
Bistrot de Papa

Bistrot de Papa

Horní Dubenky, Kraj Vysočina