Úvod > Co chcete dělat? > Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina

Spa a wellness v Resortu Svatá Kateřina

Životní styl
Svatá Kateřina nadchne každého, kdo chce načerpat novou energii a odpočinout si v krásném prostředí uprostřed přírody. Areál nabízí moderní interiéry, příjemný personál, vynikající kuchyně a wellness o velikosti 1200 m².

Užijte si masáže, zábaly, sauny, páry aromaterapie, whirlpool, Rasulbath nebo jacuzzi pod širým nebem. Během pobytu lze při volné kapacitě vyzkoušet jógu, Pilates, tenis, jízdu na koni nebo golf.

Vyberte si z těchto pobytových programů: Wellness pobyty: Dny plné odpočinku, Čas hýčkání a pohody; hubnoucí pobyty: Dny štíhlé linie, Metabolic balance, Štíhlá snadno a lehce; jógové pobyty: Body & Mind jóga, Ájurvéda jóga detox; Dny plné jógy; víkendy pro ženy: Dolce Vita, Škola líčení; romantické pobyty: Romantický pobyt, Romantický víkend snů; beauty pobyty pro ženy: Dolce Vita, Víkend se školou líčení; antistresové pobyty: Ájurvédou proti stresu, S úsměvěm a bez stresu; aktivní pobyty: Cross training víked, Víkend se psím spřežením pro dva, Bod&Mind Pilates, Bežecký víkend, Golfový pobyt a další...

Projděte se okolím, projeďte se na kole a nebo zvolte sportovní aktivity pod vedením kvalifikovaných instruktorů. K dispozici je sedm specializovaných tělocvičen, posilovna, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, kulečník, 3 tenisové kurty, stolní tenis, florbal, pétanque, golfový driving range a celoročně jízda psím přežením. V zimě za příznivých klimatických podmínek: bruslení na jezírku, běh na lyžích nebo na sněžnicích a projížďky na saních tažených koňmi. Resort má svou půjčovna sportovních potřeb.

Speciality Resortu Svatá Kateřina: diagnostika složení těla na unikátním přístroji InBody 720 s poradenstvím dietologa a výživového poradce, romantická koupel ve dvou ve vaně z jednoho kusu lávového kamene a jízda psím spřežením.
Přednosti resortu: po staletí ceněná voda pramene sv. Kateřiny, skvělá kuchyně, bezvadné služby personálu a ticho a klid uprostřed lesů Vysočiny.

Uvidíte, že si Resort Svatá Kateřina zamilujete a budete se k nám vracet!

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019