Úvod > Co chcete dělat? > Som´s – Thajské masáže na Vinohradech
Som´s - Thajské masáže na Vinohradech
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Som´s – Thajské masáže na Vinohradech

Menší masážní studio s rodinnou atmosférou. Masáže zde provádějí diplomované thajské masérky (rodilé Thajky), které mají bohaté zkušenosti nejen z Thajska, ale i z České republiky.

Tradiční thajská masáž "Núad Phaén Bórán" (většinou zkráceně nazývána Núad) je unikátním souborem starobylých masážních technik, využívajících energetických drah v těle (Sén), kterých je cca 70 000. Deset hlavních je využíváno pro thajskou masáž. Na nich leží důležité akupresurní body. Principem thajských masáží, je ovlivnit tok energie v těle a odstranit loky, kterými energie nemůže plynout. Účelem je uvést ducha i tělo do rovnováhy.

Masérka při masáži používá palce, kolena, předloktí, nohy, na pohled se zdá, že s klientem "cvičí". Na rozdíl od tzv. švédských masáží je protahováno několik desítek svalů najednou. Masáží je navozen pocit úlevy, uvolní napětí ve svalech a šlachách, podporuje krevní oběh a duševní relaxaci.

Nabízíme tyto druhy masáží: tradiční thajskou masáž, reflexní masáž chodidel, thajskou olejovou masáž, peelingovou olejovou masáž, thajskou bylinnou masáž, masáž lávovými kameny a kombinovanou masáž, což je kombinace thajské, olejové a bylinné masáže. Budete potěšeni nejen kvalitou masáží ale i velice příznivými cenami. A chcete li potěšit někoho neobvyklým dárkem, dárkový poukaz na thajskou masáž je ta správná volba.