Úvod > Co chcete dělat? > Solné lázně Tom v Praze - Dejvicích

Solné lázně Tom v Praze - Dejvicích

Životní styl
Solná jeskyně v Dejvicích je vybavena germicidní lampou (stejné bývají i v nemocničních sálech), která před každou procedurou zlikviduje veškeré bakterie. Také podlaha je vytápěna, což ocení zejména děti, které si s krystalickou solí rády hrají.

Solná jeskyně v Solných lázních Tom

Solné lázně Tom v Dejvicích nabízejí pobyt v solné jeskyni nebo infrasauně. Solná jeskyně má pozitivní vliv na imunitní systém a také pomáhá při léčbě kožních a dýchací problémů. Při návštěvě solné jeskyně alespoň 1–2x týdně si udržíte svou imunitu a také efekt solné jeskyně u vás vydrží déle. Pokud do solné jeskyně jdete po dlouhé době, doporučujeme prvních 10 návštěv rozvrhnout do 2-3 týdnů. Uvidíte sami, že pak budete méně nemocní a tak Vám nemoci nebudou komplikovat život. 
 
V solné jeskyni je zaručen relax pro dospělé bez děti, ale i rodiny se tu nudit nebudou a jejich děti si skvěle vyhrají na slaném hřišti, máme zde pro ně plno hraček a také pohádky či písničky.
 

Příznivý vliv solné jeskyně:

Čisté, slané a ionizované ovzduší vytvořené v solné jeskyni příznivě ovlivňuje zdravotní kondici, odstraňuje únavu a stres a má pozitivní vliv při léčení: horních a dolních cest dýchacích (nos, dutiny, krk, hrtan, průdušky, plíce) u chorob, jako jsou: astma, chronický zápal průdušek a plic, zvětšení průdušek, atd., nefunkčnosti štítné žlázy (nedostatečná produkce hormonů), srdečně-cévních onemocnění (vysoký krevní tlak, doléčení po mozkové příhodě), chorob zažívacího traktu (žaludeční vředy, Crohnova choroba), dermatologických chorob (alergie, ekzémy, lupénka), dysfunkce vegetativního nervového systému, chronické únavy a neurózy, revmatizmu.
 

Infrasauna v Solných lázních Tom

Léčebné účinky infrasaun mají velký vliv na naše tělo, které je dennodenně obětí našeho stresu, shonu a malého prostoru pro relaxaci. Odpočinek a relaxace by měl patřit mezi nejdůležitější aspekty dnešního životního stylu, proto si dopřejte svého domácího lékaře v podobě zdejší privátní infrasauny. 

Infračervené záření má mnoho účinných léčebných vlivů, které odstraňují a ovlivňují nejen naši bolest a stres, ale také další nepříjemné vlivy hektického života. Pokud se tedy řekne infrasauna, účinky jsou hlavně blahodárné a relaxační.


Příznivý vliv infrasauny:

Pomáhá od bolesti zad či od menstruačních bolestí, zlepšuje stav od artritidy, posiluje imunitní systém, pomáhá v léčbě ekzému a lupénky, kvasinkové infekce, podporuje krevní oběh, pečuje o srdce a podporuje léčbu vysokého tlaku, detoxikace organismu, bojuje proti celulitidě.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 5. 2020