Úvod > Co chcete dělat? > Solná jeskyně Moskevská v Ústí nad Labem
Zážitky

Solná jeskyně Moskevská v Ústí nad Labem

Přijďte se zrelaxovat do solné jeskyně v Moskevské ulici v Ústí nad Labem a užijte si příjemnou atmosféru colorterapie. K dispozici je zde i dětský koutek se spoustou hraček.
Přivítáme vás v pohádkovém prostředí solné jeskyně vybudované výhradně z přírodního materiálu – 7 druhů hlubinné kamenné soli a soli z Mrtvého moře, které vytváří mikroklima, při kterém se uvolňují prvky jodu, bromu, sodíku, selenu, vápníku a magnezie.

K příjemnému pobytu v jeskyni přispívá i tzv. colorterapie. Osvětlování barvami při různých lidských potížích je ve východní medicíně známo po staletí. U barev se využívá rozdílného elektromagnetického záření. Každá barva má jinou hodnotu a jiný účinek na lidské tělo.

Pro děti
Na podlaze je rozsypaná směs kamenné hlubinné soli a sůl z Mrtvého moře, což umožňuje dětem si hrát po celé ploše jeskyně a mít přímý kontakt se solí, která má příznivý vliv na kůži. Děti tu mají připravenou podložku na hraní a bábovičky. Ke hře je doprovází poslech pohádek. Podlaha je vytápěná pro zvyšení uvolňování příznivých látek ze soli.

Ubytování a restaurace v okolí

Cup – coffeeup

Cup – coffeeup

Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Tortuga Bay

Tortuga Bay

Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Hotel Vladimir Ústí nad Labem

Hotel Vladimir Ústí nad Labem

Ústí nad Labem, Ústecký kraj