Úvod > Co chcete dělat? > Solná jeskyně, masáže a masérská škola v Praze
Lázně a wellness

Solná jeskyně, masáže a masérská škola v Praze

Mikroklima v jeskyni je srovnatelné s klimatem na volném moři za silné bouře, kdy je vzduch stejně nasycen zápornými ionty a sloučeninami jódu, vápníku, hořčíku, sodíku, brómu, selenu a dalšími stopovými prvky, které jsou mimořádně důležité pro správnou činnost lidského organismu.
Adam centrum vám nabídne prvotřídní masáže, relaxaci v solné jeskyni, a to vše na jednom z nejlépe dostupných míst v Praze. Kromě toho pořádáme spousty zajímavých akcí a soutěží. V létě hrajeme o rok v solné jeskyni zdarma.

Příjemné klima v solné jeskyni vás nejen příjemně ochladí v letních horkých dnech, ale také prospívá vašemu zdraví. Terapie v solné jeskyni je doporučována lidem pracujícím v zátěžovém prostředí jako doplněk regeneračního cyklu. Velmi vhodná je i pro malé děti na podporu odolnosti proti negativním vlivům okolního prostředí. Pobyt v solné jeskyni výrazně napomáhá regeneraci po náročných trénincích a proto se doporučuje i sportovcům.

V centru je možné zakoupit celou řadu kosmetických i léčivých výrobků z Mrtvého moře, nakoupit dárkové poukazy nebo se vzdělávat v naší masérské škole. 

Ubytování a restaurace v okolí