Úvod > Co chcete dělat? > Solidní Jistota
Kultura

Solidní Jistota

Designový music bar především pro mladé lidi ve věku 25-35 let je skutečným pojmem v oblasti pražského nočního života. Můžete se zde pobavit, zatančit si i najíst se.
Solidní Jistota je klub pro všechny, kdo se chtějí dobře se pobavit nebo si jen tak posedět v příjemném prostředí prosyceném dobrou muzikou a uměním k tomu. Všechny hladové hosty jistě potěší, že se v Solidní jistotě nají po celou noc. A kdo vyhledává přítomnost ať už menších, či větších hvězd, tak tady si určitě přijde na své.
 
Solidní Jistota patří mezi stálice pražské klubové scény. Taneční parket tady vyzkoušely všechny známé české celebrity od modelek, přes missky, až po nejrůznější sportovce. Na návštěvu klubu zavítaly i hollywoodské hvězdy Bruce Willis nebo Kevin Costner.

Atraktivní podnik v samém centru Prahy, jen několik minut od Národní třídy, je mekou všech, které baví třpytivý svět českého showbyznysu. I proto si ho pro své akce jako jsou křty CD, knih nebo kalendářů či oslavy narozenin a pořádání firemních párty vybírá řada lidí.

Bývalý klub "Solidní nejistota" prošel komletní rekonstrukcí a od základů změnil nejen název, ale i design. Ten byl realizovaný pod taktovkou architekta Pavla Fanty a dotváří jej jedinečná kolekce fotografií bodypaintingu, jejichž autorkou je přední česká fotografka Nguyen Phuong Thao. Ta stylizovala krásné ženy do scén na motivy známých filmů, jako jsou James Bond, Top Gun či Piráti z Karibiku.