!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Sokolovna Průhonice

Sokolovna Průhonice

Gurmánská turistika
Toto zařízení nabízí nejen péči o tělo, ale také o vaše chuťové pohárky, a to v restauraci, která se sokolovnou, moderním sportovním zařízením, sdílí místo i název. Designovou restauraci s příjemnou zahrádkou a venkovním dětským hřištěm najdou hosté v Průhonicích u Prahy.
Interiér restaurace je s moderní a architektonicky čistou budovou v souladu. V přízemí, v moderním světlém prostředí Kafé restaurantu mohou hosté trávit čas už od brzkých ranních hodin u dobré snídaně. Poobědvají třeba s obchodními partnery nebo s rodinou a dětmi, které si mohou zařádit na venkovním hřišti přímo u restaurace. V kuchyni vládne šéfkuchař Přemysl Douša. Konceptem kuchyně je moderní příprava pokrmů, inspirovaná vyhlášenými světovými kuchyněmi.

Vedle tradičních českých specialit mohou hosté ochutnat z denní nabídky čerstvých ryb a mnoha dalších specialit. Pro rychlý oběd v pracovních dnech je připravena denní nabídka.

Restaurace získala prestižní ocenění v podobě Zlatého lva pro sezónu 2020.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2020
1.7.
19.7.
Lilie v Průhonicích 2020

Lilie v Průhonicích 2020

Průhonice, Střední Čechy
11.8.
27.9.
Průhonické jiřinky 2020

Průhonické jiřinky 2020

Průhonice, Střední Čechy
28.4.
17.5.
Tulipány v Průhonicích

Tulipány v Průhonicích

Průhonice, Střední Čechy
23.4.
26.4.
Saunafest 2020 v Aquapalace Praha

Saunafest 2020 v Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy