Úvod > Co chcete dělat? > Snowpark Klíny – freeskiing, Snowboarding, Downhill
Snowpark Klíny – freeskiing, Snowboarding, Downhill
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zimní sporty

Snowpark Klíny – freeskiing, Snowboarding, Downhill

Závody i zábava ve Snowparku Klíny, který najdete na sjezdovce Pařezovka ve sportovním reálu. Čeká vás tu velký a malý skok, sedm různých railů, lámaná bedna a "áčko". Každoročně pořádáme několik závodů s účastí předních českých jezdců.
Sport areál Klíny je rodinné středisko v mostecké části Krušných hor vzdálené pouhých 6 km od Litvínova. Sport areál Klíny patří mezi největší střediska zimních sportů v okrese Most, s celkovou přepravní kapacitou 2100 osob / hodina. Nachází se zde veřejná lyžařská škola, snowpark, sjezdovky jež jsou denně upravovány, celý areál je možno technicky zasněžit a sjezdovky K2 a K4 jsou uměle osvětleny.

Snowpark ve Skiareálu Klíny se nachází na sjezdovce Pařezovka, kde byly vytvořeny kvalitní terénní základy pro skoky. Tato platforma byla postavena podle současných standardů. Dále byl park dovybaven technickým zasněžováním a osvětlením. Podél rozjezdu na skoky vznikla railová lajna, která je doplněna o nové překážky. Návštěvníci se budou moci sklouznout na velice bezpečných širokých bedýnkách s polykarbonátem, které budou jen několik centimetrů nad úrovní sjezdovky.

V těsné blízkosti areálu jsou udržované okruhy pro běžecké lyžování. Je tu také možnost napojení na Krušnohorskou lyžařskou magistrálu, možnost rychlého občerstvení a odbavovací systém lyžařů pomocí bezdotykových čipových karet. Provozní doba vleků a lanovky je každý den od 9:00 do 16:00 hod., večerní lyžování probíhá od středy do soboty (včetně) od 17:00 do 20:00 hod. na sjezdovce Centrální, dopravu lyžařů při večerním lyžování zajišťuje lanovka.
 
  • Skoky
  • Raily 
  • Boxy (Dancefloor 6 m a rovná bedna 6 m)
  • ... a další zábavné překážky jako barel, plastová trubka

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Emeran

Hotel Emeran

Klíny, Ústecký kraj
Penzion Studánka

Penzion Studánka

Klíny, Ústecký kraj
Restaurace Elixír

Restaurace Elixír

Litvínov, Ústecký kraj
AutoCamp Osek

AutoCamp Osek

Osek, Ústecký kraj