Úvod > Co chcete dělat? > Sledování letadel na letišti Václava Havla z vyhlídkové terasy
Zážitky

Sledování letadel na letišti Václava Havla z vyhlídkové terasy

Zveme vás na nově otevřenou zastřešenou vyhlídkovou terasu, ze které mohou milovníci letadel sledovat a téměř se dotknout vzlétajících a přistávajících letadel z přilehlého Letiště Václava Havla.
Zveme vás na nově otevřenou zastřešenou vyhlídkovou terasu, ze které mohou milovníci letadel sledovat a téměř se dotknout vzlétajících a přistávajících letadel z přilehlého Letiště Václava Havla. 

Pro návštěvníky je připravena i velkoplošná obrazovka a interaktivní informační systém, kde najdou detailní informace o daném letu nebo konkrétním stroji, který mohou z terasy se šálkem kávy živě sledovat. Stejně tak časový harmonogram letů a informace o nejzajímavějších nadcházejících letech nebo leteckých událostech jako například neobvyklý nebo výroční design letadla nebo přílet a odlet největšího dopravního letadla Airbus A380 a nákladního letadla Antonov 225 Mrija. Vizuální podívaná je obohacena i o live přenos komunikace mezi pilotem a řídící věží pražského letiště. 

Terasa je přístupná návštěvníkům za každého počasí zcela zdarma každý den od 10.00 do 20.00 hodin a to z outletového centra Premium Outlet Prague Airport. 

Terasu je možné využít i při čekání na přílet svých blízkých nebo při dlouhém přestupu na další let. 

 
Zobrazit více