Úvod > Co chcete dělat? > Sky Ice Bar v Brně
Gurmánská turistika

Sky Ice Bar v Brně

Sky Ice Bar je trendy café a bar s jedinečným ledovým barem, kde se podává alkohol z ledových panáků při teplotě -20°C. Nechybí široký výběr alko i nealko nápojů, koktejlů, vína a v neposlední řadě výborná káva vlastní značky SKY coffee.
Sky Ice Bar představuje stylovou kavárnu, bar a první celoročně fungující ledový bar v Česku. Nachází se v samém srdci Brna na rohu ulic Poštovská a Kobližná, jen pár kroků od náměstí Svobody.

Bar vám nabídne alko i nealko nápoje v nepřeberném množství drinků, ať už se jedná o nejkvalitnější moravská vína, rumy světových výrobců, kvalitní whisky nebo trendy cocktaily. V rámci Café-baru dostanete kávu té nejvyšší kvality, kterou zaručuje italská značka kávy Hausbrandt, profesionální přístup personálu a v neposlední řadě láska s kterou zde k výrobě a servírování kávy přistupují.

Výjmečností a raritou našeho podniku kterou nenajdete daleko za hranicemi naši země je Ice bar,
ledová místnost, ve které vás a vaše přátele čeká nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si prémiové značky Skyy Vodka a Jägermeister v -20 stupních celsia, podávaných v jednorázových shotech z ledu.

Ubytování a restaurace v okolí

Gusto Plzenka Restaurant v Brně

Gusto Plzenka Restaurant v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Moravská chalupa v Brně

Moravská chalupa v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Pivovar Harry v Brně

Pivovar Harry v Brně

Brno, Jihomoravský kraj