!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Skryté příběhy – výletní objevitelská hra pro rodiny s dětmi

Skryté příběhy – výletní objevitelská hra pro rodiny s dětmi

Zážitky
Hra v podobě mobilní aplikace obsahuje výletní trasy s příběhy z naší historie vyprávěné herci a zábavné úkoly, které si užije celá rodina.
Máme pro vás báječný tip, jak o prázdninách zabavit své děti a vlastně celou rodinu! Stáhněte si zdarma do mobilu aplikaci a objevíte desítky výletů, které jsou zároveň dobrodružnými výpravami.

Každý výlet má několik zastavení, na kterých se zaposloucháte do příběhu vyprávěného postavou z naší historie, která je s místem svázaná. Plněním úkolů pomáháte svému průvodci a tak si užijete spoustu zábavy. A na konci výletu si můžete udělat selfíčko s historickou postavou.

Trasy zaberou jednu až tři hodiny a mnoho z nich se dá zvládnout i s kočárkem, na kole, koloběžce nebo třeba i na skatu. Instrukce a mapu si můžete stáhnout do mobilu, abyste se obešli bez připojení.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019