Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Škola smyku na kluzné fólii
Letní sporty

Škola smyku na kluzné fólii

Pro začátečníky i profesionály jsme připravili školu smyku na speciální kluzné fólii v Centru bezpečné jízdy v Ostravě. Chcete zdokonalit své řidičské dovednosti? Chcete lépe zvládat svůj vůz v krizových situacích?
Ve škole smyku na kluzné fólii, zdokonalíte řidičské dovedností v zapůjčeném voze nebo ve vlastním voze. Absolvujete teorií i praktické jízdy. Bude zajištěno občerstvení (oběd dle denní nabídky, káva, nealko).Obdržíte dárkový balíček z města Ostravy.

Pro  začátečníky i profesionály jsme ve spolupráci s Centrem bezpečné jízdy v Ostravě připravili školu smyku na speciální kluzné desce s kurzem bezpečné jízdy, kde ve svém vlastním voze získáte návyky, které vám mohou v budoucnu zachránit život.

V tomto kurzu se seznámíte s krátkou teorií bezpečného řízení vozidla. V praktické části kurzu si za asistence odborných lektorů ověříte své schopnosti v řízení vozidla, můžete si vyzkoušet jiné typy vozidel včetně speciálních vozidel TATRA 813 8x8 truck trial , simulátorů „jízdy smykem“ a mnoho dalšího.
Smyky s vlastním vozidlem a se zkušeným lektorem si vyzkoušíte na speciální smykové desce na kterou navazuje 90 m dlouhá kluzná dráha skrápěná vodou – jediná a nejmodernější technologie v České Republice. Průjezd 70 km rychlostí 60 m dlouhou aquaplaningovou vanou.

Driftování s vozidlem na vodou skrápěném povrchu kruhového tvaru a řadu dalších figur.

Provozovatel

Valašské království s.r.o.

Dolní 494
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Tel.:
+420 571 655 196
Tel.:
+420 556 831 402
Email:
balickyzazitku@va...
WWW:
www.smarttourism....
GPS:
49,548716 18,209037
 

Vstupné

Cena: 4 900 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Šperkařský festival a rukodělné trhy v Kroměříži

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů.. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, vánoční dekorace, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky.
Kroměříž, Zlínský kraj

Závody rohaček – memoriál Josefa Tylše

Obnovená tradice v Malé Úpě – sjezdy na historických saních rohačkách. Program se skládá ze stíhacího závodu dvoučlenných týmů na rohačkách, doplněný o speciální disciplíny spojené s historií Malé Úpy a jejími prvními osadníky. Od roku 2020 je zasvěcená památce horala Josefa Tylše.
Malá Úpa, Královéhradecký kraj

Dračí čarodějné pohádkové prohlídky hradu a zámku Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady leží v Českém ráji, jižně od Jičína hned vedle městečka Libáň. V zimě však své brány neuzavírá a vítá všechny návštěvníky, a to každou sobotu, neděl i o prázdninách a svátcích.
Staré Hrady, Královéhradecký kraj

Akční Vyšehrad

Zábavná akce pro rodiče a školní děti – o Praze hravou formou. Zlaťáky a drahokamy v průběhu celé trasy.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Retro muzeum Praha v Kotvě

Největší Retro muzeum v České republice má za cíl zmapovat design, trendy i běžný život v 70. a 80. letech v Československu. Nápaditým způsobem chce přiblížit tehdejší dobu mladší generaci a do svého programu zařadí také expozici vysvětlující fungování disentu či komunistické propagandy.
Praha 1, Praha

Obchodní dům Bílá labuť Praha

Obchodní dům Bílá labuť byl otevřen v roce 1939. V této době byl největším a nejmodernějším obchodním domem ve střední a východní Evropě.
Praha 1, Praha

Svět Medúz Arkády Pankrác – největší medúzárium v Evropě

Na střeše OC Arkády Pankrác v Praze 4 objevíte ojedinělou expozici ze světa mořských živočichů – je jí medúzárium Svět Medúz, kde naleznete více než 10 tisíc medúz různých druhů, tvarů i velikostí v 38 akváriích.
Praha 4, Praha

Muzeum Smyslů Praha

Muzeum Smyslů je jak zábavné, tak vzdělávací místo pro příjemně strávený čas s rodinou. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Muzeum čokolády Choco-Story Praha – zavřeno z důvodu rekonstrukce

Vše, co jste si kdy přáli vědět o čokoládě. V muzeu se ponoříte do vzrušujícího světa čokolády a za pomoci všech smyslů se vydáte na cestu časem. Seznámíte se s neuvěřitelnou historií čokolády a zažijte nejsladší hodinu dějepisu! Věděli jste, že čokoláda je spojena s krví, násilím a snobstvím?
Praha 1, Praha

Houbové domečky v hotelu Jesenice

Jesenická vesnička U houbiček vyrostla uprostřed krásné přírody Křivoklátska, v areálu hotelu Jesenice. Kapacita houbiček je 4-5 osob. Každá houbička má dvě patra, dole se nachází předsíň, koupelna a ložnice s manželskou postelí, nahoře je pak ložnice se dvěma až třemi lůžky.
Jesenice, Středočeský kraj

Restaurace Jana Punčocháře U Matěje

Šéfkuchař Jan Punčochář, který působil mimo jiné i ve vyhlášených restauracích Le Terroir nebo Grand Cru, otevřel novou restauraci U Matěje v Praze 6, na Hanspaulce. V příjemném prostředí si vychutnáte vynikající speciality moderní i tradiční české kuchyně.
Praha 6, Praha

Hidden Retreat – plovoucí sauna na lomu Hranice

Na hladině zatopeného lomu Hranice u Lipnice nad Sázavou na Vysočině, pluje malá dřevěná sauna se střešní terasou. Společnost Hidden Retreat zde nabízí ubytování a únik před stresem a civilizací.
Lipnice nad Sázavou, Kraj Vysočina