Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Skiareál Mariánské Lázně
Zimní sporty

Skiareál Mariánské Lázně

Do Mariánských Lázní nemusíte jezdit pouze relaxovat do lázní. Využít můžete také nabídky Skiareálu Mariánské Lázně, kde můžete lyžovat jako začátečníci, ale i závodní lyžaři.
Skiareál Mariánky se nachází na okraji města Mariánské Lázně. Svěží skiareál s terény pro každého je ideální pro mladé lyžaře i milovníky lázeňské pohody. Denní i večerní lyžování dává možnost sportování každému. Služby půjčovny se špičkovým vybavením, dětský park, lyžařská škola, občerstvení přímo u dojezdu sjezdovky a wi-fi zdarma. Celý areál je kompletně technicky zasněžován.

Pro zimu 2022-23 pokračujeme u věkových kategorií ve stejném režimu u dětí, které jsou až do 15 let (14,99) a studentů – ti jsou do 26 let (25,99) s průkazem o studiu. Bonusem jsou senioři nově již od 60 let. Stálým bonusem je pořád výhodný jednodenní rodinný skipas, který poskytujeme pro rodiče s jedním, dvěma či třemi dětmi do 15 let (14,99).
 
Areál má co nabídnout také v letním období: kabinková lanovka jezdí denně od 10:00 do 17:30 pravidelně každých 15 minut. Pro cyklisty je přeprava kol zdarma. Navštivte celoročně otevřený park miniatur Park Boheminium či rozhlednu Hamelika.

Otevřené lanovky a vleky

Název Typ Délka Kapacita Večerní lyžování
Lanovka kabinka 600 m 350 os./h ano
LV 1 Slalomák vlek 300 m 1 090 os./h ano
LV 2 Slalomák vlek 300 m 1 090 os./h ne

Otevřené sjezdovky

Název Obtížnost Délka Převýšení Večerní lyžování
Krakonoška lehká - střední 1 000 m 106 m ano
Slalomák I. střední - těžká 300 m 72 m ano
Slalomák II střední 300 m 72 m ne

Provozovatel

Snowhill Mariánské Lázně s.r.o.

Dusíkova 81
353 01 Mariánské Lázně
Tel.:
+420 606 088 410
Tel.:
+420 737 222 456
Email:
marianky@snowhill.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.skima...
GPS:
49,973236 12,712890
 
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Snížená cena: 380 Kč

Poznámka:Cena 1 denní permanentky.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Zahájení lázeňské sezóny 2023 v Mariánských Lázních

Město Mariánské Lázně chystá otevření další lázeňské sezóny. Tradičně to bude druhý květnový víkend. Víkend naplněný příjemnou atmosféru a bohatým programem a tentokrát více než slavnostní atmosférou!
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Únorové tradice na lázeňské kolonádě města Mariánské Lázně

Akce: Únorové tradice na lázeňské kolonádě města Mariánské Lázně je v rámci prvního ročníku – snahou o návrat k tradicím včetně tanečního, hudebního vystoupení a karnevalu masek.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Valentýn v Mariánských Lázních

Svátek všech zamilovaných se neúprosně blíží a vy ještě nemáte vymyšlené čím letos svoji partnerku nebo partnera překvapíte? Vezměte jej na víkend nebo na pár dní do nejkrásnějšího lázeňského města, do Mariánských Lázní.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Valentýnské pobyty v Mariánských Lázních

Nevíte čím překvapit a potěšit svojí partnerku nebo partnera na Valentýna? Vezměte ji na víkend nebo na pár dní do Mariánských Lázní a dopřejte si přes den romantické chvíle jen ve dvou při lázeňských wellness procedurách, večeři při svíčkách u krbu a ráno ji překvapte třeba snídani do postele.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Kabinková lanová dráha Mariánské Lázně

Kabinková lanová dráha Koliba-Krakonoš v Mariánských Lázních je nejstarší provozovanou kabinkovou lanovou dráhou v Čechách se speciálním pulzním systémem přepravy. Nachází se pod Parkem Boheminium, v ulici Dusíkova.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Letní Skiareál Mariánky

Skiareál Mariánky, který leží na okraji lázeňského města Mariánské Lázně, nabízí nejen zimní radovánky, ale ožívá i přes letní sezónu. Využít můžete řadu sportovních aktivit, kterými zabavíte nejen sebe, ale i své děti.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Lyžařská škola a půjčovna v Mariánských Lázních

Příjemnou a zábavnou formou vás naučíme ovládat lyže a snowboard, zdokonalíme Vaše dovednosti a dodáme více jistoty na svahu.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel

Právě zde se začala psát dlouhá lázeňská tradice Mariánských Lázní. Lázeňský hotel Centrální Lázně je nejstarším lázeňským komplexem ve městě a stojí na místě, kde byl v roce 1812 postaven první lázeňský dům. Pociťte léčivou sílu hotelových minerálních pramenů, místní rašeliny a unikátního Mariin...
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

Esplanade Spa & Golf Resort nabízí luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu Royal Golf Club Mariánské Lázně.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Ensana Health Spa Hotel Hvězda

Hotel Hvězda je jednou z nejkrásnějších budov Mariánských Lázní a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Restaurace Česká hospůdka

Provozujeme nekuřáckou restauraci s nabídkou české kuchyně, velkého výběru piv a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Hotel Krakonoš

Hotel má ideální polohu pro rodinnou rekreaci, firemní školení, pořádání srazů, ozdravných pobytů dětí školního a předškolního věku, k provozování různých sportovních aktivit. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie.
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj