!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Skákací boty v Praze

Skákací boty v Praze

Letní sporty
Skákací boty vás na první pohled zaujmou a po vyzkoušení vás uchvátí. Objevíte nové možnosti pohybu, chodit se na nich naučíte velmi rychle, můžete skákat až 2 metry vysoko, 3 metry daleko a běhat neuvěřitelnou rychlostí až 30 km/h.
Pokud se zajímáte o netradiční sportovní zážitky, konkrétně skákací boty, tak jste na správné adrese! Většina lidí, kteří je nazují poprvé je schopna samostatně chodit již po 5 až 10 minutách a po 15 minutách si je zamilují.

Skákání na "sedmimílových" botách přináší radost a uvolnění a zároveň velmi netradiční formu zábavy. Skákání je návykové, po tomto zážitku nebudete chtít boty sundat. Pokud si chcete zkusit něco neobvyklého a zábavného, pak neváhejte a vyzkoušejte. Existuje spoustu skoků a triků, které se naučíte a přitom si ještě zlepšíte svou fyzickou kondici. Díky našim "sedmimílovým" botám budete stále v pohybu a zažijete hodně legrace.

 

 
Celý popis
Naposledy změněno: 27. 9. 2019