Úvod > Co chcete dělat? > Šifrovací hra Hunter Games

Šifrovací hra Hunter Games

Zážitky
Hunter games hra je outdoorovoá aktivita, při které ty jako hráč řešíš sérii hádanek. Umístění jednotlivých hádanek je tajné a teprve jejich postupným a především správným řešením se dozvíš, kde se nachází další hádanka.
Píše se rok 1600. Špinavé, páchnoucí uličky císařského města, sešlé děvky vystrkující své hnáty z tmavých koutů temných ulic, puchy zkvašeného chlastu a temná noc dává tušit, že se během noci něco semele. Nečekané pozvání ke stolu Petra Voka z Rožmberka do jeho paláce jsi nemohl odmítnout. Ke stolu byli pozváni ti nevýznamnější, dá rozum, že jsi nemohl při tak vzácné večeři chybět. Přišlo jich kolem sta, jen císař se omluvil.Po dobré pečeni, pět minut před dvanáctou, utiší zábavu hysterický křik na smrt bledé služky.

V knihovně vedle hlavního hodovního sálu leží v tratolišti krve nějaký muž s podřezaným hrdlem. Všech se zmocní panika a rozutečou se do svých paláců a městských domů. Ty, císařem pověřený zástupce práva, musíš pomalu rozmotat klubko intrik. Ve hře jsou nejmocnější lidé říše, skandál si monarchie nemůže dovolit. Po pečlivém uvážení všech okolností ti na stole zbude 6 jmen, kdo z nich je ale vrah?
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019