ÚvodCo chcete dělat?Letní sportySegway v Liberci a Českém ráji
Segway Ceský Ráj
Letní sporty

Segway v Liberci a Českém ráji

Využijte naši půjčovnu vozítek segway a nechte se unést novou dimenzí jízdy. Nic nebylo nikdy jednodušší!
V Liberci a v Českém ráji se můžete svézt na Segwayích. Půjčte si toto speciální vozítko a vyzkoušejte si parádní jízdu plnou zážitků. Jedná se o vozítko, které řídíte jednoduchým pohybem těla.

Segway Liberec vám nabízí výlety s průvodcem nejen po Liberci, ale i v Českém ráji, speciální firemní akce na segwayích po celé ČR nebo dárkové poukazy pro vaše blízké. Přijďte se svézt vozítky segway, které řídíte vlastní myslí a tělem. Zvládne to každý!

Připravili jsme pro vás netradiční zážitky na vozítkách segway:

Segway výlet – Liberec centrum doba jízdy je 2 hodiny,nebo kratší verze,jenom 1 hodinu. Popis cesty: cca 2 hod. Okruh vede Pražskou ulicí, uvidíte libereckou radnici, divadlo F.X.Šaldy, severočeské muzeum, projedete okolo Zoo Liberec, parku kultury a oddechu , liberecké přehrady, památníku obětem komunismu, Libeckého zámečku, kostela sv. Vincence z Paoli a Centra Babylon.

Segway – Liberec podél Lužické Nisy, doba trvání cca 1 hod. příjemná projížďka podél řeky Nisy.

Segway ve Vesci po trase MS 2009 v lyžování: perfektní povrch na ježdění a můžete vyzkoušet jízdu zručnosti. Můžete jezdit, jak jen dlouho chcete.

Segway Hradec Králové: cca 1 hodina vyjížďky po historickém centru Hradce Králové. Po nejstarších památkách města na nejmodernějším vozítku součastnosti: muzeum výchdních Čech, Pražský most, nábřeží Labe, třída ČSA, městské hradby, malé náměstí, Klicperovo divadlo, radnice, ulice V Kopečku, Adalbertinum.

Segway drive – Český ráj: cca 1,5 hod. Popis trasy: Karlovice, Sedmihorky, hrad Valdštejn,vyhlídka, zámek Hrubá skála a zpět na start. Okruh má zhruba 13 km cca 1,5hod jízdy.

Provozovatel

Segway Liberec

Orlí 257/16
460 03 Liberec
Tel.:
+420 777 069 941
Email:
info@segway-liber...
WWW:
www.segway-libere...
GPS:
50,767534 15,051015
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Cena

Cena: 800 Kč

Poznámka:Cena za 1 hodinu jízdy.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Aktuality

Den pro seniory v Zoo Liberec 2024

Tradiční aktivita pro starší návštěvníky, kdy mají snížené vstupné a navíc mohou využít nabídky komentované prohlídky zoologické zahrady s průvodcem.
Liberec, Liberecký kraj

Den zvířat v liberecké zoo 2024

Mezinárodní den zvířat téměř celý svět slaví 4. října, na svátek sv. Františka z Assisi. Ten je považován za ochránce a patrona všech zvířat. V liberecké zoo si tento den připomenou v sobotu 5. října.
Liberec, Liberecký kraj

Strašidelná zoo Liberec 2024

Nezapomeňte si udělat čas a přijít 26. nebo 27. října 2024 v době od 18.00 do 20.00 do zoo (areál se uzavírá ve 21.00). Opět je pro zájemce připravena Strašidelná zoo! Tato již tradiční večerní akce s tajuplnou a strašidelnou atmosférou bude i letos stát za to.
Liberec, Liberecký kraj

Pilsner Urquell tour v Liberci

Kamion „Hladinka“ od Pilsner Urquell pokračuje ve své letní tour a přiváží jedinečnou výčepní show na různá místa v Česku i na Slovensku. Další zastávkou je Liberec, kde bude Hladinka stát od 2.8. do 4.8.
Liberec, Liberecký kraj

Koncert k Roku české hudby

Koncert romantické duchovní hudby v libereckém kostele Nalezení sv. Kříže v Liberci v podání basisty Josef Kovačiče a varhanice Kateřiny Málkové. Program se zaměřuje na české autory a oslavuje Rok české hudby.
Liberec, Liberecký kraj

Afrika v sukni – Objektivem cestovatelky

Světoběžník Liberec zve na výstavu liberecké autorky Denisy Smetanové.
Liberec, Liberecký kraj

Maker Faire Liberec

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Liberce! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední projekty a experimenty z oblastí nových technologií, řemesel, 3D tisku, ale i vyšívání, elektroniky, designu, dronů, modelářství a mnoho dalších.
Liberec, Liberecký kraj

Komentované procházky Starým Městem v Liberci

Právě tahle čvrť, plná historických budov v samém centru města, je rozhodně nejlepším místem pro nenáročnou procházku Libercem. A naši průvodci vám o ní ještě ledacos zajímavého povědí.
Liberec, Liberecký kraj

Urban Jump Aréna

Trampolínový park v centru Liberce.
Liberec, Liberecký kraj

Eli Gallery v Liberci – prodejní galerie v domě Bořka Šípka

Eli Gallery je srdce v centru Liberce, které tepe pro umění. Prodejní galerie vystavuje umělce zvučných jmen, ale i začínající tvůrce. Spojuje lidi dohromady a dává prostor k předávání autentických zkušeností.
Liberec, Liberecký kraj

Netradiční a adrenalinové zážitky s Adrop

Zážitková agentura Adrop se od roku 2005 zabývá prodejem zážitků a zážitkových dárků. V nabídce naleznete přes 200 zážitků, vybírat však můžete také ze žebříčku top zážitků, které pro vás agentura s ohledem na 8 let zkušeností připravila.
Liberec, Liberecký kraj

Centrum Vlasty Buriana v Liberci

Herec Vlasta Burian má v Liberci svůj dům. Centrum představuje slavného libereckého rodáka v komplexní podobě. Centrum Vlasty Buriana uzavřeno do odvolání.
Liberec, Liberecký kraj

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.
Liberec, Liberecký kraj

Murál Křišťálového údolí v Liberci

Draka tavícího si žhavým ohněm vlastní ocas hledejte ve Františkovské ulici. Velkoformátový obraz připomíná, že sklo je historií, současností i budoucností Libereckého kraje, tedy Křišťálového údolí.
Liberec, Liberecký kraj

Labyrint – největší zrcadlové bludiště v Evropě v prostorách Centra Babylon

Navštivte unikátní zrcadlový labyrint! Největší stacionární zrcadlové bludiště na kontinentě vybavené 120 velkoplošnými zrcadly rozmístěnými po chodbách, jejichž délka dosahuje 200 metrů.
Liberec, Liberecký kraj

Saunování v saunovém světě Saunia Forum Liberec

Saunia je se svými mnoha pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Podkrovní restaurace Vzducholoď se nachází v objektu bývalé textilní továrny, stejně jako PUOR Plaudit. Vzducholoď vychází vstříc hlavně rodinám s dětmi. Pro děti jsou připravena speciální menu a mohou si také zkrátit čekání na jídlo hrou v dětském koutku.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Puor Plaudit

Objekt bývalé textilní továrny v dolním centru Liberce, který byl citlivě přestavěn na moderní restauraci. Moderní evropská restaurace a pizzerie nabízející nejlepší tankovou plzeň v Liberci a možnost ochutnání čepovaných piv na dvou barech.
Liberec, Liberecký kraj

Liberecké Vokno

Legendární bar, ve kterém ochutnáte kvalitní pivo. Zavítejte tam.
Liberec, Liberecký kraj

Catfé Kočičárna v Liberci

Catfé Kočičárna je první liberecká kočičí kavárna, která se nachází hned v centru města. Pyšní se útulným prostředím a příjemnou atmosférou. Vstup se mají však pouze dospělí a mladiství nad 15 let.
Liberec, Liberecký kraj

Bistro Široká v Liberci

Chutné jídlo, výborná káva, fantastické nápoje, jedinečná atmosféra. To vše nabízí Bistro Café Široká v Liberci.
Liberec, Liberecký kraj

Kavárna CrossCafe Forum v Liberci

Kavárna CrossCafe Forum je jednou ze tří kaváren CrossCafe v Liberci a nachází se přímo v centru města. Konkrétně ji najdete v obchodním centru Forum ve foodcourtu ve 2. patře. Najdete tu klidná zákoutí pro pracovní schůzky a studium nebo dostatek prostoru pro setkání s přáteli.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Potrefená husa Liberec

Restaurace Potrefená husa v Liberci se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla.
Liberec, Liberecký kraj

Bylo, nebylo koktejl bar

V Liberci otevřel nový koktejlový bar Bylo, nebylo. Inspiraci našel ve filmovém světě, můžete zde ochutnat koktejly s názvy Americká krása, Milionář z chatrče či Tenkrát na západě.
Liberec, Liberecký kraj