!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Segway Břeclav - Lednicko-valtickým areálem tak trochu jinak

Segway Břeclav - Lednicko-valtickým areálem tak trochu jinak

Zážitky
Projděte se Lednicko-valtickým areálem a po Lichtenštejnských stezkách tak trochu jinak. S vozítkem Segway! Určitě vám zpestří dovolenou na jižní Moravě.
Lednicko - valtický areál, Národní park Podyjí, Břeclavsko a jižní Morava. Nejen tudy skvělou projížďku na dvoukolce zvané Segway. Jízdu vám umožníme po celé ČR, na soukromé párty stejně jako na akci firemní.

Segway je jedinečné elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je intuitivní a zvládnout ji, je otázkou několika minut. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu stokrát za vteřinu. Nastupte, nakloňte se a jeďte. Narovnejte se a zastavte. Jeďte rychle nebo pomalu. Otočte se doleva, doprava a jeďte kam chcete. Kdykoliv si vzpomenete tak nás kontaktujte, budeme-li na vyjížďce ozveme se vám zpětně.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Rose Břeclav

Hotel Rose Břeclav

Břeclav, Jižní Morava
Zámecký pivovar v Břeclavi

Zámecký pivovar v Břeclavi

Břeclav, Jižní Morava
Ubytování Halady v Břeclavi

Ubytování Halady v Břeclavi

Břeclav, Jižní Morava