Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Savoy Westend Hotel Karlovy Vary
Ubytování

Savoy Westend Hotel Karlovy Vary

Pětihvězdičkový Savoy Westend Hotel je synonymem pro luxusní ubytování, které potěší i ty nejnáročnější klienty. Hosté se mohou těšit na pohádkové ubytování v klidné části lázeňského města Karlovy Vary. Pro jejich spokojený pobyt je připraveno celkem 113 luxusních pokojů.
Hosté se zde mohou těšit na exkluzivní ubytování ve dvoulůžkových pokojích, a to v kategorii Compact, Standart, Deluxe, Comfort a Superior. Ve všech pokojích standardně naleznou prostornou koupelnu s vlastním sociálním zařízením. Dále jsou pokoje vybaveny minibarem s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokoje jsou zařízeny stylovým zlaceným nábytkem, který navozuje atmosféru luxusu. K dispozici jsou také pohodlné postele a dále LCD televizor se satelitním přijímačem. Samozřejmostí je kvalitní bezdrátové připojení k internetu, které je hostům bezplatně k dispozici. U většiny pokojů se nachází vlastní balkon s krásným výhledem na Karlovy Vary.

Pro hosty jsou připraveny pohádkově bohaté snídaně, které jsou servírovány formou teplého a studeného bufetu. V hotelu se nacházejí hned dvě restaurace. Hosté mohou zavítat do restaurace Savoy, která nabízí celodenní stravování s krásným výhledem na nedaleký pravoslavný kostel. Další restaurace Savoy Royal je otevřena na večeře a zaměřuje se především na moderní a zdravou gastronomii. K příjemnému posezení je také připraven King's club bar se širokou nabídkou nápojů, které doplňuje živá hudba.

Pobyt si lze zpříjemnit návštěvou vnitřního bazénu, který se nachází přímo v hotelu. Všem hostům pobyt zpříjemní volný vstup do wellness centra, které obsahuje jeden z největších privátních bazénů v Karlových Varech, Finskou, bylinnou a parní saunu, vířivku, Kneippův chodník, relaxační zónu a ochlazovací bazénky. Relaxační procedury a masáže je možné objednat přímo v hotelu.
 

Nejlepší inovativní lázeňské léčebné centrum

Součástí hotelu je i nadstandardní diagnostická a léčebná lázeňská klinika, která byla vyhodnocena Evropským svazem lázní jako nejlepší inovativní lázeňské léčebné centrum v roce 2022. Vysoce kvalifikovaný personál provádí komplexní screening a diagnostiku řady onemocnění. Klinika je jediným v Karlových Varech akreditovaným lázeňským pracovištěm Ministerstva zdravotnictví České republiky. V roce 2023 mohou klienti absolvovat nové léčebné programy týkající se léčby především civilizačních onemocnění.
 

Provozovatel

Savoy Westend Hotel

Petra Velikého 16
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 359 018 888
Email:
reservation2@savo...
Facebook:
https://www.m.fac...
WWW:
https://savoywest...
WWW:
https://savoywest...
GPS:
50,224591 12,876578
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Koncert absolventů

Koncert absolventů Zürcher Hochschule der Künste.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Dirigentský Masterclass

Dirigentský Masterclass ve spolupráci s vysokou hudební školou Hannse Eislera.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Beethovenovy dny – Sonáta pro violoncello a klavír

Sonáta pro violoncello a klavír.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Velikonoční lázeňský pobyt LD Morava

7 denní lázeňský pobyt v dvojlůžkovém pokoji.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Mignon v Karlových Varech

Karlovarský hotel Mignon nabízí ubytování v 8 apartmánech a 6 stylově vybavených dvoulůžkových pokojích. Vybavení pokoje: ložnice, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, SAT, telefon, minibar, lednice a trezor. Součástí hotelu je vlastní léčebné centrum.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Rodinné sanatorium Lázeňský dům Praga Karlovy Vary

Tříhvězdičkové sanatorium LD Praga se nachází v centru Karlových Varů v Sadové ulici, v klidném prostředí, 50 metrů od pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla, 200 m od léčebných pramenů a 300m od hlavní třídy T. G. Masaryka.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla v Karlových Varech

Nádherně zdobený byzantující pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla byl vystavěn v tehdy vyrůstající výstavní vilové čtvrti Westend v letech 1893 – 1898 podle plánů architekta Gustava Widemanna z Františkových Lázní.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Spa Hotel Čajkovskij Karlovy Vary

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích, apartmá a apartmá Lux. Poskytuje stravování v restauraci s národní, mezinárodní a diabetickou kuchyní. V lázeňském hotelu Čajkovskij****, je poskytována komplexní lázeňská léčba.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Tusculum

Již staří Římané nazývali Tusculum místem klidu a pohody a přesně o tohle se snaží v Karlových Varech tým s šéfkuchařem Pavlem Provázkem v restaurantu Tusculum. Podnik si zakládá na skvělém servisu a originálních jídlech.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Eliška Karlovy Vary

Hotel nabízí ubytování se snídaní.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel Villa Ritter Karlovy Vary

Villa Ritter se nachází v zeleném prostředí poklidné vilové čtvrti v Karlových Varech, hned vedle velkého parku a lesa. Hotel se zaměřuje na zdravý životní styl a zdravé stravování.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Hotel St. Joseph Royal Regent Karlovy Vary

Lázeňský hotel otevřený v roce 2010, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů v bezprostřední blízkosti od léčebných minerálních pramenů.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj